جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت نیرپارس جایزه سیمین مدیریت پروژه در فاز ۱۳ پارس جنوبی را دریافت کرد

نیرپارس به عنوان مجری طرح‌های پایین دستی و میان دستی حوزه نفت و گاز گروه مپنا، در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران موفق به کسب مقام نخست و دریافت تندیس سیمین در بخش ابرپروژه‌ها از انجمن مدیریت پروژه ایران در پروژه پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی شد.
تندیس سیمین یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران روز بیستم تیر ماه 1402 و طی مراسمی ویژه‌ به شرکت نیرپارس به دلیل نقش پررنگ این شرکت در پروژه پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی اهدا شد. این پروژه رتبه نخست در رده ابرپروژه‌ها را کسب کرده است.
گفتنی است تندیس کسب شده بالاترین سطح جایزه اهدایی در دسته ابر پروژه‌ها بوده و تنها شرکت نیرپارس موفق به کسب این مقام شده است.
در اجرای پروژه فاز 13 علاوه بر انجام به‌موقع تعهدات (متناسب با شرایط سایر اعضای مشارکت) و کسب رضایتمندی کارفرما رکوردهایی مانند انجام کار ایمن و بدون حادثه منجر به فوت و بیش از 6میلیون نفر-ساعت کار بدون حادثه ناتوان کننده، تکمیل و راه‌اندازی واحدهای بازیافت سولفور و جامدسازی گوگرد، توجه به محیط زیست و راه‌اندازی واحد فراورش گوگرد کمتر از یک ماه از دریافت گاز اسیدی، توجه به کیفیت و اجرای آزمون‌های عملکردی و انجام تحویل موقت (PAC) به صورت Train Wise، تولید گوگرد جامد باکیفیت استاندارد SUDIC … به ثبت رسید که در تاریخچه اجرای پروژه‌های پارس جنوبی بی‌سابقه بوده است.
پروژه فاز 13 پارس جنوبی توسط شرکت نیرپارس به نمایندگی گروه مپنا و با همکاری سایر شرکت‌های گروه مپنا با موفقیت اجرا و در دست بهره‌برداری است.
شایان ذکر است شرکت نیرپارس موفق به اخذ تندیس برنز ششمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه بابت اجرای پروژه فاز 19 پارس جنوبی در سال 1394-1395 شده بود.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا