جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بازدید وزیر نیروی پاکستان از گروه مپنا / توانمندی‌های مپنا چشمگیر است

گروه مپنا در آخرین روز ماه خرداد 1401 میزبان وزیر نیرو جمهوری اسلامی پاکستان بود. آقای «خرم دستگیر خان»، وزیر نیرو پاکستان که به همراه سفیر این کشور در ایران از گروه مپنا بازدید کرد، در بازدید از کارخانه‌های مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا، مهندسی و ساخت پره توربین مپنا، مهندسی و ساخت توربین مپنا و مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا از نزدیک با توانمندی‌های گروه مپنا آشنا شد. در ابتدای این دیدار، مدیرعامل گروه مپنا با خوشامدگویی به وزیر نیرو پاکستان، تأسیس گروه مپنا را حاصل روحیه خودباوری و عزت ایرانیان دانست. «عباس علی‌آبادی» فراهم آوردن آرامش و رفاه و حفظ محیط زیست را از اهداف اصلی گروه مپنا برشمرد و راهبرد این گروه را «خلق آینده مطلوب»...

گروه مپنا در آخرین روز ماه خرداد 1401 میزبان وزیر نیرو جمهوری اسلامی پاکستان بود.
آقای «خرم دستگیر خان»، وزیر نیرو پاکستان که به همراه سفیر این کشور در ایران از گروه مپنا بازدید کرد، در بازدید از کارخانه‌های مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا، مهندسی و ساخت پره توربین مپنا، مهندسی و ساخت توربین مپنا و مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا از نزدیک با توانمندی‌های گروه مپنا آشنا شد.
در ابتدای این دیدار، مدیرعامل گروه مپنا با خوشامدگویی به وزیر نیرو پاکستان، تأسیس گروه مپنا را حاصل روحیه خودباوری و عزت ایرانیان دانست. 
«عباس علی‌آبادی» فراهم آوردن آرامش و رفاه و حفظ محیط زیست را از اهداف اصلی گروه مپنا برشمرد و راهبرد این گروه را «خلق آینده مطلوب» خواند.
وی با برشمردن توانایی‌های گروه مپنا در حوزه‌های نیروگاهی، نفت و گاز، حمل و نقل و آب، به اشتراکات فرهنگی، تاریخی و مذهبی دو کشور ایران و پاکستان اشاره و ابراز امیدواری کرد که همکاری‌های صنعتی میان دو کشور به ویژه در حوزه برق با پیوستن شبکه برق کشورهای منطقه به یکدیگر گسترش یابد.
وزیر نیرو پاکستان نیز در این دیدار با اشاره به آشنایی خود با توانایی‌های عظیم گروه مپنا، تولید توربین گاز و ساخت خودرو برقی را از جمله نیازهای کشور پاکستان دانست. 
«خرم دستگیر خان» با اشاره به تغییر چشم‌انداز بین‌المللی و وابستگی کشورها به یکدیگر در حوزه انرژی ابراز امیدواری کرد که توافق‌های اقتصادی میان دو کشور وارد مرحله عملیاتی شود.
بازدید از سالن‌های تولید انواع ژنراتور، توربین گاز و پره توربین و آشنایی با مرکز توسه خودرو برقی و زیرساخت‌های گروه مپنا از جمله برنامه‌های وزیر نیرو پاکستان در این دیدار بود.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا