جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ذینفعان

تأمین کنندگان

تأمین کنندگان

معاونت بازرگانی شرکت گروه مپنا، در راستای گسترش زنجیره تأمین و به منظور شناسایی شرکا و تأمین‌کنندگان جهت همکاری در پروژه‌های گروه مپنا ، نسبت به ایجاد بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان اقدام نموده است. در همین راستا، شرکت‌های معتبر و توانمند داخلی و خارجی متقاضی همکاری با گروه مپنا، لازم است جهت ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی تأمین‌کنندگان، به روش زیر اقدام فرمایند؛

پس از مطالعه وب‌سایت گروه مپنا، درصورتی که زمینه فعالیت شرکت‌های متقاضی در راستای نیازهای گروه مپنا است، خواهشمند است جهت “ثبت‌نام” از طریق لینک فوق اقدام فرمایید.
در صورت داشتن هر گونه سوال، ابتدا به صفحه «پرسش‌های متداول» مراجعه کنید و در صورت نیاز به توضیح بیشتر روی  گزینه «تماس با ما» کلیک کنید.
پس از  تکمیل کلیه اطلاعات الزامی درخواستی و با زدن دکمه “تکمیل ثبت‌نام و ارسال جهت بررسی” توسط تأمین‌کنندگان، معاونت بازرگانی شرکت گروه مپنا نسبت به بررسی اطلاعات و ارزیابی صلاحیت متقاضی مربوطه اقدام می‌کند.
درصورت عدم تکمیل اطلاعات و پیوست‌های اجباری،دکمه “تکمیل ثبت نام و ارسال جهت بررسی” فعال نخواهد شد .
تکمیل کلیه فرم‌های اطلاعاتی و پیوست‌های درخواستی، در تعیین امتیاز نهایی ارزیابی تأمین‌کنندگان موثر خواهد بود.
درصورت طی مراحل فوق، معاونت بازرگانی نسبت به ارزیابی صلاحیت متقاضی اقدام نموده و در صورت کسب امتیازات لازم، نام آن شرکت در بانک اطلاعاتی مپنا ثبت خواهد شد و در مواقع لازم، واحدهای مجری قراردادهای گروه مپنا، از آن شرکت جهت حضور و مشارکت در مناقصه‌های مرتبط یا همکاری، دعوت به عمل خواهند آورد.
تأمین‌کنندگان گرامی توجه داشته باشند که مطالعه راهنمای ثبت‌نام می‌تواند بسیاری از ابهامات احتمالی را مرتفع سازد.

تماس با مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره گروه مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا