جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
گروه مپنا

شرکت‌های زیرمجموعه گروه مپنا

برق

شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های مپنا (توسعه 1)، ارائه دهنده خدمات مهندسی، تأمین و اجرا در زمینه احداث کامل نیروگاه‌های حرارتی، BOP برق و مکانیک نیروگاه‌های حرارتی، سیستم‌های خنک کن (و سیستم خنک کن هیبریدی)، سیستم‌های فرآوری آب، دیسپاچینگ، پست، خطوط انتقال و فوق توزیع نیرو برق، نیروگاه‌های مقیاس کوچک CHP،   CCHPو    DG و انرژی‌های تجدیدپذیر (بادی، خورشیدی و…) و سایر پروژه‌های صنعتی و عمرانی (به ویژه تولید برق از پسماند) در بازارهای داخل و خارج کشور، از مرحله مقدماتی تا مرحله تحویل به کارفرما و مدیریت پروژه‌ها با رعایت اصول فنی و کیفی است و در قالب یک شرکت اقتصادی کارآمد فعالیت می‌نماید.

تلفن82980000 , 82983079
دورنگار:82986623
آدرس تهران – خیابان آفریقا- پایین تر از جهان کودک- نبش کوچه زوبین- شماره ۱۵

شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا (توسعه دو) از سال 1384 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است. محدوده کاری این شرکت، مدیریت اجرای طرح‌های نیروگاهی و تاسیسات صنعتی از مرحله مطالعاتی تا مرحله انتقال به کارفرما به صورت طرح کامل یا بخش‌هایی از آن با اعمال و انجام کنترل‌های لازم است.
 

تلفن۸۲۹۸۰۰۰۰ و ۸۲۹۸۰۰۰۱
دورنگار:۸۸۷۹۵۴۴۶
آدرس تهران – بزرگراه آفریقا – جنوب چهارراه حقانی (جهان کودک) – شماره 15، کدپستی: 1518614411

شرکت احداث و توسعه پروژه‌های ویژه مپنا (توسعه ۳) اجرای طرح‌های ویژه نیروگاهی و صنعتی در داخل و خارج از ایران را بر عهده دارد. این شرکت به‌عنوان پیمانکار عمومی با تمرکز بر حوزه انرژی و تأسیسات جانبی صنایع در بازارهای داخلی و منطقه‌ای فعالیت می‌‌کند و با تکیه بر سرمایه‏های انسانی و شرکای کارآمد و دانش روز در جهت تأمین و حفظ حقوق کلیه ذینفعان و توسعه پایدار گام برمی‏دارد. 

تلفن: 1-02184620000
دورنگار: 02188857450
آدرس: تهران، بزرگراه نلسون ماندلا، جنوب چهار راه حقانی، نبش کوچه ژوبین، پلاک 15

مهندسین مشاور موننکو ایران، شرکتی پیشرو است که فعالیت خود را با حضور در صنعت برق آغاز کرد و به تدریج مشارکت در دیگر حوزه‌های صنعتی را گسترش داد. موننکو با نزدیک به نیم قرن تجربه در ارائه خدمات مشاوره مهندسی، مشاوره و نظارت در صنایع برق، نفت‌وگاز و پتروشیمی، مترو و راه آهن، حمل‌ونقل هوایی و جاده‌ای، مخابرات، عمران و شهرسازی، معدن، شبکه و اسکادا و آب و فاضلاب فعالیت می کند. شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران، برخوردار از بیش از هزار نیروی انسانی و پشتوانه علمی و تجربی و با استفاده از آخرین فناوری‌های روز، راه‌کارهای نوینی در جهت رفع بحران‌ها و چالش‌های صنایع مختلف ارائه می‌دهد و نقش مهمی در ارتقای شیوه‌های مهندسی کشور دارد.

تلفن۸۱۹۶۱ (۹۰ خط)
دورنگار:8877206
آدرس تهران- میدان ونک – خیابان عطار- شماره ۱۲

نصب نیرو به‌عنوان یکی از شرکت‌های گروه مپنا و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در احداث، نصب، راه‌اندازی و توسعه نیروگاه‌های گازی، بخار، سیکل ترکیبی، آبی، مجتمع‌های پالایشگاهی، خطوط انتقال نیرو و پست‌های فشار قوی و انرژی‌های نو در داخل و خارج از کشور فعالیت می‌کند.
 

تلفن۹۶۶۶۳۳۰۱-021
دورنگار:۸۸۰۰۷۷۴۰-021
آدرس تهران- کردستان جنوب- بعد از تقاطع حکیم خیابان ۲۷ غربی پلاک ۴۵
نفت و گاز

این شرکت به منظور اجرای پروژه‌های میادین نفت و گاز و عملیات پروژه‌های حفاری و نیز طرح‌های پالایشگاهی، پتروشیمی، LNG، خطوط لوله و غیره در قالبEPC و با بهره‌گیری از سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های فنی، اجرایی و تجارب حرفه‌ای گروه مپنا تاسیس گردیده است.
  توضیحات بیشتر

مأموریت اصلی شرکت حفاری مپنا، اجرای پروژه‌های مهندسی، تأمین و حفاری (EPD) است. این شرکت با مالکیت دستگاه‌های حفاری خشکی و دریایی و بهره‌گیری از منابع رقابتی موجود، منابع انسانی حرفه‌ای و نیز تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته خود قادر به برنامه‌ریزی و اجرای پروژه از حفاری، توسعه و تعمیرات چاه با بالاترین کیفیت و استاندارد است.

تلفن021-96880880
دورنگار:021-88874452
آدرستهران – خیابان گاندی جنوبی – کوچه ۲۳ – پلاک ۲۰

توضیحات بیشتر

هدف اصلی این شرکت تامین خدمات مشاوره فنی برای کارفرمایان صنعت نفت و گاز خصوصاً در حوزه بالادستی با تمرکز بر بخش های اکتشاف، مهندسی نفت شامل توصیف مخازن، مهندسی مخازن، مهندسی تولید، برنامه ریزی چاه‌ها و نیز انجام مطالعات مربوطه به توسعه میادین و تهیه MDP می باشد. TEC بالاترین رتبه در مطالعات کامل شبیه‌سازی مخازن عظیم و پیچیده را از شرکت ملی نفت ایران اخذ نموده است.
 

تلفن ۸۸۷۴۱۴۴۰ – ۸۸۷۴۱۲۸۳
دورنگار: ۸۸۷۴۱۴۴۰ – ۸۸۷۴۱۲۸۳
آدرستهران – خبابان خرمشهر – خیابان عربعلی- کوچه دوم- شماره ۶ – طبقه ۳

توضیحات بیشتر

شرکت نیرپارس فعالیت خود را از سال 1337 آغاز کرد و در سال 1387 تحت مالکیت گروه مپنا قرار گرفت. این شرکت به‌عنوان بازوی اجرایی گروه مپنا در اجرای پروژه‌های EPC نفت و گاز حضور داشته و در بخش میان‌دستی و پایین‌دستی در پروژه‌های بزرگی شامل فازهای 13، 14، 19، 22، 23 و 24 پارس جنوبی ورود نموده است.
نیرپارس در واحدهای فرایندی، واحدهای یوتیلیتی، ایستگاه‌های تقویت فشار گاز، خطوط لوله و تجهیز مبادی تحویل و تحول صنعت نفت به سیستم‌های اندازه‌گیری دقیق و خودکار فعال است.

 

تلفن۲۳۵۳۴۰۰۰
دورنگار:۲۲۰۲۹۵۰۱
آدرستهران – خیابان ولیعصر – روبروی پارک ملت – خیابان ارمغان غربی – نبش مهرشاد – پلاک 38 – کد پستی 1967843116

توضیحات بیشتر

حمل و نقل ریلی

شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا، در حوزه ایجاد تکنولوژی طراحی و ساخت تجهیزات کششی حمل‌و‌نقل ریلی در کشور فعالیت می‌کند. این شرکت با صاحبان صنایع در عرصه بین‌المللی و شرکت‌های داخلی و خارجی صاحب‌نام تجاری در راستای جذب، نگهداری، توسعه و ارتقاء دانش فنی طراحی و ساخت تجهیزات کششی صنعت حمل و نقل ریلی مشارکت دارد.
 

تلفن02636186000
دورنگار:02636775661
آدرسکرج- بعد از پل فردیس – میدان استاندارد- بسمت مشکین دشت- بعد از تجهیزات راهها

توضیحات بیشتر

شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا، در زمینه اجرای پروژه‌های حمل و نقل ریلی فعالیت می‌کند. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به مهندسی، طراحی و تأمین قطعات، احداث و نیز ارائه خدمات تعمیر و نگهداری خطوط مترو و راه‌آهن، برقی کردن خطوط و تأمین تجهیزات مورد نیاز آنها اشاره نمود. از دیگر زمینه‌های فعالیت این شرکت، تأمین محصولات و اجزای منفصله جهت اجرای پروژه، کسب دانش فنی و اخذ لیسانس، فروش و صدور خدمات مدیریتی و مهندسی در زمینه صنعت ریلی است.
 

تلفن۰۲۱۷۱۰۹۴۰۰۰
دورنگار:۰۲۱۲۲۹۲۳۸۷۳
وب سایت:https://mapnamrc.com/
آدرستهران – بلوار میرداماد – خیابان نفت شمالی- کوچه ششم پلاک ۱۱

توضیحات بیشتر

شرکت تعمیرات و توسعه بهره‌برداری ریلی مپنا به منظور ارائه خدمات مرتبط با صنعت ریلی شامل فعالیت‌های مهندسی، طراحی، ساخت و تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز و انجام کلیه فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات انواع تجهیزات کشش خطوط راه‌آهن (لوکوموتیو، مترو،مونوریل و …) تاسیس شده است.

تلفن021-54459000
دورنگار:021-54459130
آدرستهران، خیابان میرداماد، خیابان مصدق (نفت شمالی) کوچه خجتد (ششم) پلاک ۱۱

توضیحات بیشتر

شرکت فناوری‌های ریلی مپنا با سرمایه‌گذاری مشترک گروه مپنا و فوله ترانسپورت فرانسه در سال ۱۳۸۸ با هدف تأمین و انتقال تکنولوژی سیستم ترمز و تهویه مطبوع تشکیل شد. در سال‌های اخیر با انتقال تمام سهام شرکت به گروه مپنا رویکردی نو در دستور کار قرار گرفته و شرکت بدنبال ارائه محصولات تولیدی بروز و با کیفیت، براساس نیاز مشتری با تکیه بر دانش فنی داخلی و پرسنل آموزش دیده است.

تلفن: ۰۲۶۳۶۱۸۶۲۹۶
دورنگار: ۰۲۶۳۶۶۷۰۷۳۶
وب سایت: https://maptec.ir
آدرس: کرج، شهرک صنعتی سیمین دشت، میدان اذان، خیابان چهارم غربی، پلاک 5

توضیحات بیشتر

شرکت توسعه ناوگان ریلی مپنا در سال 1396 تأسیس شد. این شرکت مسئولیت اجرای قرارداد “بازسازی، راه‌اندازی، نگهداری، بهره‌برداری و انتقال مالکیت ۵۰ دستگاه لوکوموتیو آلستوم” را بر عهده دارد.

تلفن23154054-021
دورنگار:26404416-021
آدرسخیابان میرداماد جنوبی، نرسیده به خیابان مصدق جنوبی، پلاک 282، ساختمان سما، طبقه چهارم

توضیحات بیشتر

شرکت حمل و نقل چندوجهی مپنا، با هدف فعالیت در زمینه کسب و کار حمل و نقل ترکیبی با اولویت حمل ریلی در سال 1399 تاسیس گردیده است. این شرکت با سرمایه گذاری در حوزه تامین انواع لکوموتیو و واگن و تجهیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در خدمات مهندسی لجستیک بار، فعالیت خود را آغاز نموده و با استفاده از زیرساخت های دیجیتالی و بسترهای نوین فناوری اطلاعات، انجام کلیه امور حمل و نقل بار داخلی، ترانزیت، صادرات و واردات را بر عهده میگیرد.

تلفن021-23152417
دورنگار:021-22908597
آدرستهران، بلوار میرداماد، نبش نفت جنوبی، پلاک 282 کد پستی:1549965717

توضیحات بیشتر

شرکت واگن پارس مپنا، اولین و بزرگترین تولید کننده خودروهای ریلی شامل انواع واگن های باری، مسافری، مترو، ترنست، لکوموتیو و بوژی در ایران است.

تلفن88523208 – 021
دورنگار:88766608 – 021
آدرستهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه چهارم، پلاک 12

توضیحات بیشتر

شرکت مهندسی احیاء صنعت ادوات قدیمی ترین شرکت فعال در زمینه تعمیر و بازسازی خودروهای ریلی در راه آهن ایران است. این شرکت در حال حاضر در کارگاه اختصاصی خود در شرکت واگن پارس و همچنین نواحی راه آهن ایران در حال تعمیر و بازسازی انواع واگنهای باری ، مسافری ، لکوموتیو و واگنهای مسافری خود کشش شهری و برون شهری می باشد. 

تلفن26420489-021
دورنگار:26420649-021
وب سایت:http://ehyasanat.com/
آدرسبلوار میرداماد ، خیابان البرز ، خیابان آناهیتا شرقی ، پلاک ۴۹ ، طبقه دوم شرکت مهندسی احیاء صنعت ادوات

توضیحات بیشتر

پروژه‌های سرمایه‌گذاری

گروه مپنا جهت توسعه سرمایه گذاری و احداث پروژه‌های تولید همزمان برق و آب در استان هرمزگان، این شرکت را به عنوان اولین پروژه سرمایه گذاری خود در این حوزه نوین کسب و کار تاسیس نموده است که در جزیره قشم به ظرفیت ۵۰ مگاوات برق و ۱۸۰۰۰متر مکعب آب در روز در حال احداث دارد.

تلفن۲۳۱۵۴۱۹۶
دورنگار:۲۲۹۰۸۵۹۷-۸
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

شرکت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا، سال 1390 با هدف ساخت انواع نیروگاه‌های تولید انرژی‌های تجدیدپذیر (نیروگاه‌های بادی، خورشیدی و زمین‌گرمایی، زباله‌سوز و …) و بهره‌برداری از آن‌ها جهت تولید برق، فروش و صدور برق و انجام تعمیرات و نگهداری تأسیس شد.

تلفن02123151941
دورنگار:02123151928
آدرسبلوار میرداماد، نبش مصدق جنوبی، پ 282، شرکت مپنا

توضیحات بیشتر

در راستای توسعه و گسترش پروژه‌های خصوصی نیروگاهی، این شرکت مجری احداث و اجرای نیروگاه پره سر در قالب روش BOT در استان گیلان است.

تلفن23151941
دورنگار:۲۴۷۱۲۸۱۹
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

شرکت مذکور با هدف سرمایه گذاری و اجرای نیروگاه فردوسی به روش BOO در استان خراسان رضوی و بهره‌برداری از آن به عنوان «شرکت پروژه» تأسیس گردیده است.

تلفن۲۴۷۱۱۹۰۹
دورنگار:۸۱۹۸۲۸۱۳
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

این شرکت با هدف بهره برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج به ظرفیت ۹۵۶ مگا وات واقع در استان کردستان تاسیس شده است.

تلفن۲۴۷۱۱۹۷۸
دورنگار:۸۱۹۸۲۸۴۷
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

در راستای توسعه و گسترش پروژه‌های خصوصی نیروگاهی، این شرکت مجری احداث نیروگاه در منطقه عسلویه به روش BOO و بهره‌برداری از آن است.

تلفن۲۴۷۱۱۹۱۵
دورنگار:۲۳۱۵۲۸۱۱
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

«شرکت تولید برق غرب کارون مپنا» با هدف توسعه، احداث و بهره‌برداری نیروگاه در سال 1391 شروع به کار کرد و وظیفه ساخت و بهره‌برداری از نیروگاه سیکل ترکیبی غرب کارون را برعهده گرفت. قرارداد توسعه و ایجاد و بهره‌برداری این نیروگاه در سال 1392 به امضاء رسید و عملیات اجرایی آن از نیمه دوم سال 1395 آغاز شد. 

توضیحات بیشتر

شرکت تولید برق گناوه مپنا با هدف احداث انواع نیروگاه‌های گازی و سیکل ترکیبی، تأسیسات تولید همزمان آب به همراه توسعه و بهره‌برداری از آن‌ها جهت تولید برق و خرید و فروش و صدور آن تأسیس شده است.
اجرای قردادهای خرید تضمیمی برق، مشارکت در مسئولیت‌های اجتماعی و تلاش برای حفظ محیط زیست از دیگر وظایف و فعالیت‌های این شرکت است.

تلفن۲۴۷۱۴۲۵۸
دورنگار:۲۳۱۵۲۸۱۸
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

در راستای توسعه و گسترش پروژه‌های خصوصی نیروگاهی، این شرکت مجری احداث نیروگاه علی آباد در قالب روش BOO در استان گلستان و بهره برداری از آن است.

توضیحات بیشتر

این شرکت با سرمایه گذاری و مشارکت ۸۰ درصدی شرکت‌های مپنا و مپنا بین‌الملل و ۲۰ درصدی شرکت ایهاگ آلمان برای احداث و بهره برداری نیروگاه جنوب اصفهان (چهلستون) در قالب روش BOT تأسیس شده و در امارات متحده عربی به ثبت رسیده است. این نیروگاه در حال فروش روزانه برق به شبکه سراسری برق کشور می‌باشد.

تلفن۲۴۷۱۱۹۲۹
دورنگار:۸۱۹۸۲۸۱۴
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

در راستای توسعه و گسترش پروژه‌های خصوصی نیروگاهی، این شرکت مجری احداث و اجرای نیروگاه فارس به روش BOT در استان فارس می‌باشد.

تلفن۲۴۷۱۱۹۲۳
دورنگار:۲۳۱۵۲۸۲۳
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

تولید

شرکت مهندسی و ساخت تجهیزات سپاهان مپنا از جمله شرکت‌های صنعتی کشور و یکی از کارخانجات گروه مپنا محسوب می‌شود که در حوزه طراحی و ساخت انواع تجهیزات صنعتی در بخش‌های مختلف نیروگاهی، نفت و گاز و سایر صنایع زیر ساخت کشور فعالیت می کند.

تلفن: 03145950000
دورنگار: 03145957000
وب سایت: http://mapnasts.ir
پست الکترونیکی: info@mapnasts.ir
دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، نبش کوچه کیان، پلاک 13، طبقه اول، کد پستی: 1518614112
کارخانه: اصفهان، جاده علویجه، شهرک صنعتی بزرگ، اندیشمندان 20، کد پستی: 8331134386

توضیحات بیشتر

موادکاران شرکتی موفق در زمینه مهندسی، ساخت و ارائه خدمات نصب و بهره برداری انواع پره های توربینهای گازی کلاس زیر 75مگاوات در مدل های مختلف است. این شرکت همچنین در حوزه انتقال دانش فنی و ساخت محفظه احتراق توربین های گازی، نیروگاه‌های تولید برق و نیز ساخت پره های مورد نیاز عرصه نفت، گاز و پتروشیمی فعال می‌باشد.

تلفن۶۶۴۷۷۰۲-۰۲۶۳
دورنگار: ۶۶۴۷۷۰۶-۰۲۶۳
آدرس کرج- کیلومتر ۷ جاده ملارد – ضلع شمالی نیروگاه منتظر قائم- بلوار مپنا – کد پستی 3167643782

توضیحات بیشتر

حوزه فعالیت این شرکت طراحی، مهندسی و ساخت انواع سیستم های کنترل و حفاظت توربین های گاز و بخار، اتاق فرمان مرکزی نیروگاه ها، سیستم های کنترل گسترده نیروگاه های سیکل ترکیبی، سیستم های حفاظت و تحریک ژنراتور و سیستم های حفاظت و کنترل مجموعه های نفت و گاز و پتروشیمی و … تعریف شده است که در حال حاضر محصولات خود را تحت لیسانس زیمنس آلمان و ABB سوئیس تولید می‌نماید.

تلفن۶۶۳۸۱۲-۰۲۶۳ – ۶۶۳۸۱۱-۰۲۶۳
دورنگار:۶۶۳۸۰۲۰-۰۲۶۳
آدرسکرج- کیلومتر ۶جاده ملارد-بلوار مپنا-کدپستی ۳۱۵۳۶۹۵۷۴۱

توضیحات بیشتر

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا، در زمینه طراحی، تأمین، ساخت، نصب و راه‌اندازی انواع بویلرهای بازیافت حرارتی/ تولید همزمان برق و حرارت (CHP)، واترتیوب (پکیج/ صنعتی/ نیروگاهی) و تجهیزات جانبی مرتبط در بخش‌های نیرو، نفت و گاز، پتروشیمی و سایر صنایع در بازارهای داخلی و خارجی به صورت EP و EPC فعالیت می‌کند. این شرکت همچنین در حوزه تأمین آب شرب و صنعتی، طراحی، تأمین، ساخت، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های پیش تصفیه، تصفیه و شیرین‌سازی با فناوری‌های غشایی از جمله RO و EDI را نیز در گروه مپنا برعهده دارد.

تلفن۲۷۵۸۳۹۰۰-۰۲۱
دورنگار:۲۷۵۸۲۰۰۱-۰۲۱
وب سایت:https://mapnabe.com/
آدرسکارخانه: استان البرز، کیلومتر ۱۲ اتوبان کرج – قزوین، بلوار کاوش، تلفن: ۱۹-۳۴۷۶۶۹۰۰ (۰۲۶)، نمابر: ۲۷۵۸۳۴۳۵ (۰۲۱)، کد پستی: ۳۳۶۵۱۶۶۳۴۱ |دفتر تهران: تهران، خیابان افریقا نرسیده به بزرگراه مدرس، کوچه گلخانه، شماره۷ کد پستی : ۱۹۱۵۸۴۳۶۱۳

توضیحات بیشتر

شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا)، طراح و سازنده اصلی (OEM) انواع توربین‌های گاز، بخار و کمپرسورهای سانتریفیوژ و گیربکس‌های صنعتی است که با بهره‌مندی از دانش ساخت توربین و کمپرسور و نیز توان تخصصی بومی و ساخت داخل، طی نوزده سال فعالیت خود بیش از 320 واحد انواع توربین‌ها و کمپرسورها را تحویل پروژه‌های داخل و خارج از کشور داده است.

تلفن(021)22908581-3
دورنگار:(021)22908654
آدرسکارخانه: کرج، کیلومتر ٧ جاده ملارد، بلوار مپنا ضلع شمالی نیروگاه منتظر قائم، تلفن: 25-36630010 (026)، نمابر: 36612734 (026)، کد پستی: 3167643594
دفتر مرکزی: تلفن: 3-22908581 (021)، نمابر: 22908654 (021)، کد پستی: 1918953651، صندوق پستی: 5643-15875

توضیحات بیشتر

شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس)، هم‌اکنون به عنوان طراح و تولیدکننده ژنراتورهای نیروگاه‌های حرارتی، آبی و انواع باس‌داکت‌، توربین‌های بادی مگاواتی، ژنراتورهای صنعتی، ترکشن موتور، الکتروموتور و موتور محرک خودروهای الکتریکی در تکمیل زنجیره ساخت نیروگاه‌ها، لوکوموتیوها، تجهیزات صنایع نفت و گاز، خودروسازی و نیز در حوزه ارائه خدمات پس از فروش محصولات و خدمات تخصصی نیروگاهی بر اساس استانداردهای معتبر بین‌المللی ایفای نقش می‌نماید.
 

تلفن2315۱۸۵۰ – 02636197000
دورنگار:۲۲۹۰۸۶۶۱
آدرستهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان کجور، پلاک 231 کد پستی:1918953651

توضیحات بیشتر

این شرکت با هدف بهره برداری از نیروگاه گازی پرند به ظرفیت ۹۵۴ مگاوات واقع در استان تهران تاسیس شده است.

تلفن۲۴۷۱۱۹۰۹
دورنگار:۸۱۹۸۲۸۱۳
آدرستهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نفت جنوبی- پلاک ۲۸۲

توضیحات بیشتر

شرکت مهندسی و ساخت پره ‌توربین مپنا (پرتو) در آبان 1379 با هدف تولید قطعات داغ توربین‌های گازی برای مصارف نیروگاهی و صنعتی و با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تجهیزات مدرن تأسیس شد. کار شرکت پرتو با تولید پره‌های توربین MGT70 تحت لیسانس شرکت زیمنس و تولید پره‌های توربین GE-F9 آغاز شد و به تدریج ساخت و تولید قطعات داغ توربین‌های گازی و صنعتی و ساخت قطعات ارتقا یافته توربین‌های مختلف را شروع کرد. این شرکت در کمتر از سه سال توانست به تولید انبوه برسد. 
 

تلفن۰۲۱۸۱۹۸۱۸۳۰ – ۰۲۶۳۶۱۹۲۰۰۰
دورنگار: ۰۲۱۲۲۹۰۸۵۹۹
آدرسکرج- کیلومتر 7جاده ملارد-بلوار مپنا-کدپستی 3167643685

توضیحات بیشتر

در راستای تمرکز بیشتر در حوزه برقی سازی صنایع مختلف، شرکت جدیدی در گروه مپنا به نام میدکو در سال 1400 تاسیس گردید. توسعه دانش در زمینه باتریهای لیتیوم-یون، انتقال فناوری طراحی و ساخت باتری، راه اندازی آزمایشگاه تحقیق و توسعه، احداث و راه اندازی کارخانه تولید باتری جزو اصلی ترین فعالیت های این شرکت می باشد. ساخت سلولهای پیشرفته لیتیوم-یون و تولید کامل پک باتری از اهداف میدکو به شمار می رود. لازم به ذکر است کارخانه تولید باتری های لیتیوم – یون به مساحت 10 هکتار در مجاورت نیروگاه پرند در حال ساخت است.

تلفن: 02123151219
دورنگار: 02188778454
آدرس: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، خیابان بیست سوم پلاک 17
کدپستی: 1517946113
بخش سرویس

جهت بهره‌برداری و تعمیرات نیروگاه‌ها و ارتقاء سطح تخصصی آن، انجام راه اندازی و تست های کارآیی نیروگاه‌ها، بومی سازی و توسعه تکنولوژی و بکارگیری سیستم‌های نرم افزاری به ویژه در پروژه‌های IPP، این شرکت تأسیس و در زمره شرکت‌های زیر مجموعه گروه مپنا فعالیت می‌نماید. 

تلفن۲۴۷۱۱۸۰۰
دورنگار:۲۴۷۱۲۸۰۲
آدرستهران – خیابان نفت شمالی – خیابان یکم – پلاک ۴

توضیحات بیشتر

شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین، سال 1388 با مأموریت ارائه خدمات در عرصه انرژی در بازار داخل و خارج و با بهره‌گیری از کارکنان توانمند، پشتیبانی بخش تولید، شبکه مطمئن شرکا و تأمین‌کنندگان و انعطاف‌پذیری سازمانی تأسیس شد.
 

تلفن۶۱۸۵۹۱۱-۰۲۶۳
دورنگار: ۶۶۱۲۷۳۴-۰۲۶۳
آدرسکرج- کیلومتر ۷ جاده فردیس – بلوار مپنا

توضیحات بیشتر

سلامت

شرکت توسعه بهداشت و سلامت مپنا (تبسم)، از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مپنا است که در راستای تحول نظام سلامت ملی پیش قدم شده و با ارائه خدمات نوین پزشکی، به‌ویژه در حوزه تصویربرداری در سراسر کشور فعالیت می‌نماید. در این راستا شرکت تبسم با نصب، تجهیز، مدیریت و بهره‌برداری بیش از 35 مرکز تصویربرداری پزشکی و آنژیوگرافی در سطح کشور، تلاش کرده است تا سهم اثرگذار و مهمی را در حوزه سلامت مردم ایفا کند. 

تلفن24716990-021
دورنگار:88791655-021
وب سایت:http://tbsmapna.com
آدرستهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، کوچه 23، پلاک 17

توضیحات بیشتر

سایر شرکت‌ها
تلفن۰۰۶۲۲۱۷۱۸۰۷۸۳

توضیحات بیشتر

تلفن۰۰۹۶۴۷۷۱۴۴۰۱۲۳۵
توضیحات بیشتر
گروه مپنا به منظور توسعه متوازن و تعالی نظامهای مدیریتی خود و دستیابی به اهداف استراتژیک تعیین شده، اقدام به تاسیس شرکت مشاوره مدیریت مپنا نموده است.این شرکت وظایفی همچون ارتقاء هم افزایی، بهبود سطح تعالی سازمان، افزایش توان رقابت پذیری بین المللی و نهادینه سازی روشهای نوین مدیریت را در سطح گروه بر عهده دارد.
تلفن۲۳۱۵۱۱۸۰ (۲۱ ۹۸+)
آدرستهران، بلوارمیرداماد، نبش خیابان کجور، شماره ۲۳۱، طبقه سوم
توضیحات بیشتر
پیمایش به بالا