جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
گروه مپنا

دستاوردها و افتخارات

موفقیت‌ها و دستاوردهای گروه مپنا

گروه مپنا از ابتدای تأسیس تاکنون، موفقیت‌ها و دستاوردهای چشم‌گیری را از آن خود کرده است که نشان از تمایل این بنگاه به تعالی و پویایی در اجرای فعالیت‌های گوناگون و خَلق ارزش‌های متنوع دارد. دریافت تندیس بلورین جایزه ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی که بالاترین نشان تعالی سازمانی است و ارزیابی آن بر مبنای مدل تعالی «بنیاد مدیریت کیفیت اروپا»، یک نمونه از دستاوردهای ارزشمند گروه مپناست.
هرچند رویکرد گروه مپنا به مقوله کیفیت، صرفاً با هدف اخذ گواهی‌نامه‌های متعدد صورت نمی‌‌گیرد، اما التزام به کیفیت در کسب‌وکار، در اجرای پروژه‌ها، در تولید محصولات و در ارائه خدمات، گروه مپنا را در مسیر برخورداری از بالاترین استانداردهای ملی و افتخاراتِ جهانی قرار داده است و همین تعهد گروه مپنا به تعالی و ارتقای کیفی است که منجر به کسب افتخارات و دستاوردهای بسیاری شده است.

علاوه بر دستاوردها و گواهی‌هایی که در زیر مشاهده می‌کنید، گروه مپنا موفق به کسب این افتخارات نیز شده است:

•    برند برتر در نخستین طرح ملی ارزیابی برندهای ایرانی
•    کسب گواهینامه شهرت اروپا در سال 2016
•    قرار گرفتن در بین ۱0 شرکت برتر کیفی ایران، بر اساس اعلام مؤسسه بین‌المللی GIC
•    قرار گرفتن در بین یکصد شرکت برتر خاورمیانه توسط نشریه معتبر و بین‌المللی MEED
•    کسب رتبه اول جایزه بین‌المللی تعالی مدیریت دانش و دارایی‌های فکری در سال 2018
•    چاپ تجربیات گروه مپنا در پیاده‌سازی مدیریت دانش با عنوان «نقش مدیریت دانش در طراحی و اجرای پروژه‌های در مقیاس جهانی» در کتاب The Knowledge Management Cookbook در سال 2019

تماس با مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره گروه مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا