پیام تسلیت رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل گروه مپنا به مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه

بسم الله الرحمن الرحیم
مجاهد نستوه و مبارز، چهره درخشان اسلام و انقلاب، عالمِ مبرّز، آیت‌الله حاج علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی (رضوان الله علیه)، در ایام سوگ حضرت فاطمه معصومه (س) به دیدار معبود شتافت.
یار دیرین امام و رهبری، از رهروان پیشگام حضرت امام رضوان‌الله تعالی و شخصیت تأثیرگذار در انقلاب شکوهمند اسلامی، دفاع مقدس و در دوران سازندگی بود که با ایفای نقش در احیا و توسعۀ صنعت و اقتصاد کشور، برگ زرینی در صفحات درخشان نظام و انقلاب و خاطرۀ ملت شریف ایران از خود برجای گذاشت.
بی شک ثمرۀ عمری پربرکت و سرشار از شجاعت، ذکاوت وافر، پرکاری و همگامی در گذرگاه‌‌های صعب بود که در پیام مقام معظم رهبری از ایشان به عنوان «رفیق دیرین، همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سال‌های متمادی در عهد جمهوری اسلامی» یاد شده است.
امروز یار و همسنگر رهبری، در شب شهادت امیرکبیر، به صف دیگر سرداران شهید انقلاب و یاران سفر کرده‌اش پیوسته تا حاصل عمر پربرکت آن بزرگ مرد در عشق خدمت به نظام و ملت، در سایۀ شفاعت اهل بیت (علیهم السلام) و همسنگران شهیدش، به رحمت واسعه الهی و علوّ درجات امتداد یابد.
اینجانب ارتحال این یار صدیق نظام و انقلاب را به محضر مقام معظم رهبری، بیت آن فقید سعید و ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت عرض نموده، برای ایشان آمرزش و غفران بیکران پروردگار سبحان و برای عموم بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

عباس علی‌آبادی
رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل

Scroll to Top