جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شش قرارداد و تفاهم‌نامه مپنا در نهمین نمایشگاه صنایع ریلی

گروه مپنا، روز چهارم خرداد و در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع حمل و نقل ریلی، قرارداد و تفاهم‌نامه‌‌هایی را با چند شرکت‌ ریلی به امضا رساند که طبق پیش‌بینی‌های کارشناسی، موجب 50 میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی در صنعت ریلی کشور خواهد شد. نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته در حالی دومین روز خود را سپری کرد که شرکت واگن پارس مپنا با انعقاد سه قرارداد و سه تفاهم‌نامه در حوزه صنعت ریلی، روز پرکار و ثمربخشی را گذراند. امضای قراردادهای 20 دستگاه واگن مسافری مپنا با شرکت «ریل سیر کوثر» به همراه 100 دستگاه واگن باری لبه بلند برای حمل مواد معدنی با شرکت «پرتو بار فرابر خلیج فارس...

گروه مپنا، روز چهارم خرداد و در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع حمل و نقل ریلی، قرارداد و تفاهم‌نامه‌‌هایی را با چند شرکت‌ ریلی به امضا رساند که طبق پیش‌بینی‌های کارشناسی، موجب 50 میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی در صنعت ریلی کشور خواهد شد.
نهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته در حالی دومین روز خود را سپری کرد که شرکت واگن پارس مپنا با انعقاد سه قرارداد و سه تفاهم‌نامه در حوزه صنعت ریلی، روز پرکار و ثمربخشی را گذراند. 
امضای قراردادهای 20 دستگاه واگن مسافری مپنا با شرکت «ریل سیر کوثر» به همراه 100 دستگاه واگن باری لبه بلند برای حمل مواد معدنی با شرکت «پرتو بار فرابر خلیج فارس» و همچنین ۲۰ دستگاه لکوموتیو از جمله قراردادهای امضا شده با شرکت واگن پارس از زیرمجموعه‌های صنعت حمل و نقل ریلی گروه مپنا است.
همچنین تفاهم‌نامه‌ای برای خرید ۴۰۰ دستگاه واگن حمل غلات با شرکت آذرکیا تجارت و ۲۰۰ دستگاه واگن لبه کوتاه با شرکت آروین تبریز امضا شد. تفاهم‌نامه دیگر نیز که به امضای دو طرف رسید در حوزه خرید 100 دستگاه واگن چهار محوره با شرکت «ریل پرداز سیستم» بود. 
شایان ذکر است، نهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از سوم تا ششم خرداد با حضور شرکت‌های فعال این حوزه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برپاست.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا