جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های استراتژیک میان گروه مپنا و شهرداری تهران

در دیدار شهردار تهران با مدیرعامل گروه مپنا، تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های مشترک، استراتژیک و بلندمدت به امضای دو طرف رسید. در این نشست مشترک که با دیدار و گفتگوی دوجانبه میان علیرضا زاکانی و عباس علی‌آبادی همراه بود، تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های گروه مپنا در توسعه شهر تهران و گسترش همکاری‌های مشترک میان دو مرکز امضا شد. توسعه خطوط مترو پایتخت، تأمین واگن مترو، اجرای زیرساخت‌ها و ایستگاه‌های شارژ خودروهای برقی در تهران و تأمین اتوبوس برقی، خودرو برقی و تاکسی برقی از مهم‌ترین محورهای این تفاهم‌نامه محسوب می‌شود. کاهش آلودگی هوای کلان‌شهر تهران، ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در...

در دیدار شهردار تهران با مدیرعامل گروه مپنا، تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های مشترک، استراتژیک و بلندمدت به امضای دو طرف رسید.
در این نشست مشترک که با دیدار و گفتگوی دوجانبه میان علیرضا زاکانی و عباس علی‌آبادی همراه بود، تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های گروه مپنا در توسعه شهر تهران و گسترش همکاری‌های مشترک میان دو مرکز امضا شد.
توسعه خطوط مترو پایتخت، تأمین واگن مترو، اجرای زیرساخت‌ها و ایستگاه‌های شارژ خودروهای برقی در تهران و تأمین اتوبوس برقی، خودرو برقی و تاکسی برقی از مهم‌ترین محورهای این تفاهم‌نامه محسوب می‌شود. کاهش آلودگی هوای کلان‌شهر تهران، ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در شهر تهران و تجارب و توانمندی‌های گروه مپنا در بخش حمل و نقل ریلی، از جمله دلایل همکاری مشترک بوده است.
در این نشست، مقرر شد در آینده نزدیک، کارگروهی مشترک میان شهرداری تهران و گروه مپنا برای پیگیری و توافق نهایی در خصوص موضوعات مشترک تشکیل شود.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا