جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت احیاء صنعت مپنا رتبه نخست تعمیرات اساسی واگن‌های باری کشور را کسب کرد

شرکت مهندسی احیاء صنعت ادوات، از مجموع شرکت‌های تابعه گروه مپنا، با تعمیر بیش از 1250 دستگاه واگن در یک سایت تعمیراتی، رتبه نخست تعمیرات واگن‌های باری در کشور را کسب کرد. از مجموع بیش از 9200 دستگاه واگن تعمیر اساسی شده در سال 1400 در راه آهن ج. ا. ایران نیز بیش از 2950 واگن در ناحیه راه‌آهن اراک تعمیر اساسی شده است. ظرفیت اسمی کارگاه تعمیرات واگن‌های باری شرکت مهندسی احیاء صنعت، یک هزار دستگاه بود که در سال 1400 با توجه به توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز، این شرکت موفق شد علاوه بر افزایش ظرفیت تعمیر واگن‌های باری، نسبت به ارائه خدمات تعمیراتی برای سایر خوردوهای ریلی از جمله ریل باس و لکوموتیو اقدام نماید. شرکت مهندسی احیاء...

شرکت مهندسی احیاء صنعت ادوات، از مجموع شرکت‌های تابعه گروه مپنا، با تعمیر بیش از 1250 دستگاه واگن در یک سایت تعمیراتی، رتبه نخست تعمیرات واگن‌های باری در کشور را کسب کرد. 
از مجموع بیش از 9200 دستگاه واگن تعمیر اساسی شده در سال 1400 در راه آهن ج. ا. ایران نیز بیش از  2950 واگن در ناحیه راه‌آهن اراک تعمیر اساسی شده است.  
ظرفیت اسمی کارگاه تعمیرات واگن‌های باری شرکت مهندسی احیاء صنعت، یک هزار دستگاه بود که در سال 1400 با توجه به توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز، این شرکت موفق شد علاوه بر افزایش ظرفیت تعمیر واگن‌های باری، نسبت به ارائه خدمات تعمیراتی برای سایر خوردوهای ریلی از جمله ریل باس و لکوموتیو اقدام نماید.  
شرکت مهندسی احیاء صنعت ادوات، سال 1377 به منظور خدمات رسانی به صنایع ریلی کشور، همچنین ارائه خدمات پس از فروش تولیدات شرکت واگن پارس تأسیس و در سال 1378 رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. کارگاه اصلی این شرکت، در کارخانه شرکت واگن پارس مپنا در اراک واقع شده است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا