جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گروه مپنا در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته حضور می‌یابد

مپنا نیوز - پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته(Iran Trans Expo 2021) ، ۲8 الی 30 آذر ماه 1400 در محل شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود.

مپنا نیوز – پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته(Iran Trans Expo 2021) ، ۲8 الی 30 آذر ماه 1400 در محل شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود.
هدف از برپایی این نمایشگاه، معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت حمل و نقل، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فناوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، راه‌سازی و راه‌داری، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران با فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت حمل و نقل عنوان شده است.
این نمایشگاه شامل بخش‌های متنوعی از صنایع و حوزه‌های مرتبط با حمل و نقل زمینی (راه‌آهن جاده)، حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی و عملیات حمل و نقل، راه‌سازی، راه‌داری و صنایع وابسته است.
گروه مپنا نیز با غرفه‌‌ “شماره 153” در این رویداد حضور دارد و نمایندگان این گروه شامل بخش حمل و نقل ریلی، شرکت حمل و نقل چندوجهی مپنا، شرکت مهندسی و ساخت لکوموتیو مپنا و شرکت واگن پارس مپنا به ارائه محصولات،‌ پروژه‌ها و خدمات جدید این گروه خواهد پرداخت.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا