جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

مپنا نیوز - بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق، جمعه هفتم تا دوشنبه دهم آبان ماه 1400 با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی از جمله گروه مپنا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

مپنا نیوز – بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق، جمعه هفتم تا دوشنبه دهم آبان ماه 1400 با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی از جمله گروه مپنا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
در بیست و یکمین دوره نمایشگاه صنعت برق ایران، ۲۵۶ شرکت شامل ۲۴۵ شرکت داخلی و ۱۱ نماینده شرکت‌های خارجی در وسعت 40 هزار متر فضای سرپوشیده داخلی و فضای باز از ساعت 10 تا ۱8 میزبان بازدیدکنندگان خواهند بود. نماینده کشورهای چین، ایتالیا، ترکیه، کانادا، آلمان، فرانسه و ژاپن نیز در این نمایشگاه حضور به‌هم می‌رسانند.
گروه مپنا نیز به منظور معرفی بیشتر توانمندی‌ها و گسترش روابط با عموم ذی‌نفعان و نمایندگان شرکت‌های فعال داخلی و بین‌المللی، همچنین تثبیت جایگاه برند خود در این رویداد حضور می‌‌یابد و نمایندگان مپنا با استقرار در غرفه گروه در سالن خلیج‌ فارس، پاسخگوی حاضران و بازدیدکنندگان خواهند بود.
با توجه به شرایط ویژه ناشی از همه‌گیری کووید ۱۹، برای نخستین بار در دوره‌های برگزاری نمایشگاه، امکان حضور مجازی در رویدادهای متعدد نمایشگاه برای متخصصان، صاحبان صنایع و علاقه‌مندان فراهم شده تا با ارتقای رعایت ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی، امکان بهره‌برداری بیشتر فراهم شود.
 

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا