جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لمس کارایی و خلاقیت با شارژر خیابانی خودرو برقی مپنا

مپنا نیوز - اگر تا دیروز، هنگام عبور از خیابان‌ها و کوچه‌های شهر به تیرهای چراغ برق فقط به عنوان وسیله‌ای برای روشنایی خیابان نگاه می‌کردیم، از این پس می‌توانیم و چه‌بسا باید آنها را وسیله‌ای کاربردی‌تر در نظر بگیریم!

مپنا نیوز – اگر تا دیروز، هنگام عبور از خیابان‌ها و کوچه‌های شهر به تیرهای چراغ برق فقط به عنوان وسیله‌ای برای روشنایی خیابان نگاه می‌کردیم، از این پس می‌توانیم و چه‌بسا باید آنها را وسیله‌ای کاربردی‌تر در نظر بگیریم!
مرکز توسعه خودرو برقی و زیرساخت‌های شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) در راستای تکمیل سبد محصولات خود در حوزه شارژرهای خودرو برقی و در جهت رفع نیاز دارندگان این خودروها برای شارژی آسان و بدون وقفه، اقدام به طراحی و ساخت شارژرهای خیابانی کرده است.

212.jpg

محصولی که علاوه بر تأمین روشنایی خیابان، یک شارژر AC خودرو برقی نیز بوده و قابلیت نصب در تمام کوچه‌ها و خیابان‌های شهر را دارا است. شارژری که ترکیبی از خلاقیت، زیبایی و کارایی بوده و مناسب برای نصب در فضاهای باز، پارکینگ‌ها یا ایستگاه‌های شارژ عمومی نیز است.
در این شارژر به دلیل استحکام بالای بدنه، امکان نصب عناصر بیشتر نظیر پارکومتر و … نیز وجود دارد. هوشمندی این شارژرها امکان مدیریت شارژ از راه دور و قابلیت مشاهده سوابق شارژ در نرم‌افزار تلفن همراه را فراهم می‌آورد.
با توجه به امکان روشنایی محلی و ضخامت کمتر، این نوع شارژرها فضای کمتری را اشغال می‌کنند و برای مکان‌هایی که نیاز به تأمین روشنایی دارند، بسیار مناسب هستند. به عنوان مثال، در مجاورت کافی شاپ یا رستورانی که قصد نوشیدن یک فنجان قهوه یا میل کردن یک وعده غذا را دارید، می‌توانید خودرو برقی خود را به راحتی با استفاده از یک شارژر خیابانی شارژ کنید.

213.jpg

با استفاده از شارژرهای AC خیابانی مپنا دیگر نگران تردد در شهر نخواهید بود. چرا که به هنگام نیاز برای شارژ خودرو، می‌توانید نزدیکترین شارژر را در مسیر خود از طریق اپلیکیشن خدمات شارژ مپنا پیدا کرده و با خیالی آسوده به مسیر خود ادامه دهید.
شایان ذکر ذکر است، امکان اتصال به این شارژر از طریق کارت FRID و QR Code وجود دارد. همچنین قابلیت رزرو برای این شارژر و مشاهده سوابق و امکان پرداخت نیز از طریق نرم‌افزار تلفن همراه وجود دارد.
این شارژرها قابلیت ارتباط بالادستی با مرکز کنترل و مانیتورینگ مپنا را دارند و از پروتکل ارتباطی OCPP. 1.6 پیروی می‌کنند. با این قابلیت، شارژرها از راه دور پایش و عیب‌یابی می‌شوند.
همچنین شارژرهای خیابانی مپنا هر دو نوع کانکتورهای تایپ 1 و تایپ 2 را پوشش می‌دهند.
برخی ویژگی‌های شاخص شارژرهای AC خیابانی مپنا:

  • پشتیبانی از کانکتورهای نوع۱ و نوع۲
  • توان خروجی 7.4 و 22 کیلووات (قابل انتخاب)
  • دسترسی به اینترنت از طریق GSM، LAN و WiFi
  • پشتیبانی از OCCP 1.6
  • به روزرسانی از راه دور
  • امکان دسترسی از طریق وبسایت و نرم افزار تلفن همراه
  • مطابق با استاندارد IEC61851-1
214.jpg

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش این محصول به آدرس زیر مراجعه نمایید.
https://www.mapna-evidc.com
زمین نفس می‌کشد
مرکز توسعه خودرو برقی و زیرساخت­های مپنا

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا