جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

موفقیت شرکت‌های گروه مپنا در بیست و یکمین همایش ملی تعالی سازمانی

بیست و یکمین همایش ملی تعالی سازمانی روز سه‌شنبه اول اسفندماه در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و طی آن تندیس‌های سیمین و زرین به شرکتهای گروه مپنا اهدا شد.

در این دوره از همایش ملی تعالی سازمانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه‌های مختلف تجلیل به عمل آمد. تندیس‌ زرین ساخت و تولید سال ١۴٠٢ در سطح سازمان‌های بزرگ به شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو) و همچنین تندیس سیمین (بازه امتیازی 601- 650) در این بخش به شرکت گروه مپنا اختصاص یافت.

در ابتدای این مراسم که با حضور بابک احمدی، معاون وزیر صمت و رییس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سید محمد موسوی، معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسعود لطفی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدیران شرکت‌های برتر برگزار شد، حمیدرضا بابایی، رییس مرکز تعالی سازمانی، گزارشی از سوابق و اهداف این همایش را ارائه داد.
در ادامه سید مسعود همایون فر، عضو کمیته داوری، روند ارزیابی‌های صورت گرفته در این دوره را تشریح کرد. همچنین سید محمد موسوی، با اشاره به حضور شرکت‌هایی که عملکرد پایداری در جایزه ملی تعالی دارند، حرکت به سمت استانداردهای بین‌المللی و ارتقای زیرساخت‌ها را برای رقابت در حوزه صادرات لازم دانست.
در ادامه معاون وزیر صمت و رییس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با تاکید بر اهمیت جوایز و ارزیابی همچنین رتبه‌بندی شرکت‌ها در حوزه‌های صنعتی و اقتصادی وجود حس خوب در جامعه ذی‌نفعان را نیز ضروری دانست و بر اهمیت ایجاد مدل‌هایی برای خلق ارزش پایدار تاکید کرد.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا