جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت گروه مپنا بیستمین شرکت برتر ایران شد

سازمان مدیریت صنعتی، رتبه‌بندی سال 98 شرکت‌های برتر ایران را برای بیست و دومین سال متوالی اعلام کرد و بر این اساس، شرکت گروه مپنا بر اساس اطلاعات مالی سال 1397، به‌عنوان بیستمین شرکت برتر ایران انتخاب شد. همچنین شرکت مپنا رتبه نخست گروه شرکت‌های پیمانکاری شرکت‌های برتر ایران را از نظر میزان فروش بر اساس صورت‌های مالی سال 1397 به خود اختصاص داد.

سازمان مدیریت صنعتی، رتبه‌بندی سال 98 شرکت‌های برتر ایران را برای بیست و دومین سال متوالی اعلام کرد و بر این اساس، شرکت گروه مپنا بر اساس اطلاعات مالی سال 1397، به‌عنوان بیستمین شرکت برتر ایران انتخاب شد. همچنین شرکت مپنا رتبه نخست گروه شرکت‌های پیمانکاری شرکت‌های برتر ایران را از نظر میزان فروش بر اساس صورت‌های مالی سال 1397 به خود اختصاص داد.
بیست و دومین همایش شرکت‌های برتر ایران و رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100)، صبح روز یکشنبه بیست و نهم دی ماه در مرکز همایش­های بین­المللی صدا و سیما برگزار شد و بر اساس نتایج اعلامی‌، تعداد 9 شرکت از مجموعه شرکت‌های گروه مپنا در مجموع 500 شرکت برتر ایران جای گرفتند.
در لیست یکصد شرکت برتر کشور، شرکت مپنا رتبه 20 را با میزان 125583.7 میلیارد ریال فروش در سال 1397 به دست آورد، این در حالی است که رتبه‌های نخست رده‌بندی بیشتر به پالایشگاه‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی اختصاص داده شده است.
همچنین در میان پانصد شرکت برتر، نام هشت شرکت‌ دیگر گروه مپنا، شامل شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) با رتبه 136، شرکت نیرپارس با رتبه 141، شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های مپنا (توسعه1) با رتبه 155، شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا (توسعه2) با رتبه 159، شرکت بهره‌برداری و تعمیراتی مپنا با رتبه 164، شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا با رتبه 178، شرکت نصب‌نیرو با رتبه 194 و شرکت مهندسی و ساخت پره توربین مپنا (پرتو) با رتبه 285، به چشم می‌خورد.
در این گزارش، شرکت گروه مپنا با رتبه دهم در بخش بیشترین دارایی (619.773 میلیارد ریال) و نیز رتبه ششم با شاخص بالاترین ارزش افزوده (87.593 میلیارد ریال) را کسب کرد.
شرکت بهره‌برداری و تعمیراتی مپنا ((O&M نیز جزء پنج شرکت برتر از نظر رشد سریع بین صد شرکت دوم قرار گرفته و رتبه نخست در گروه خدمات فنی و مهندسی را نیز از نظر شاخص فروش کسب کرده است.
در گروه شرکت‌های پیمانکاری، شرکت‌های نیرپارس، احداث و توسعه نیروگاه‌های مپنا (توسعه یک)، احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا (توسعه دو) و نصب نیرو، به ترتیب رتبه‌های هشتم، دهم، یازدهم و چهاردهم قرار گرفتند و در گروه ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع فلزی، شرکت‌های مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا)، مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا و مهندسی و ساخت پره‌توربین مپنا (پرتو) به ترتیب رتبه‌های دوم، چهارم و دهم را به خود اختصاص دادند.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا