جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ایستگاه شارژ خودروهای برقی برج میلاد به ایستگاه‌های European چادمو افزوده شد

در پي افتتاح نخستين ايستگاه شارژر خودروهای برقي در ايران، ايستگاه شارژ خودروهای برقي برج ميلاد تهران به مجموع ايستگاه‌هاي گروه European پروتکل شارژ چادمو افزوده شد.

در پی افتتاح نخستین ایستگاه شارژر خودروهای برقی در ایران، ایستگاه شارژ خودروهای برقی برج میلاد تهران به مجموع ایستگاه‌های گروه European پروتکل شارژ چادمو افزوده شد.
شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)، تنها عضو اصلی خاورمیانه پروتکل CHAdeMO  بوده و توانسته است علاوه بر توسعه محصولات شارژر، نخستین ایستگاه شارژ خودرو برقی را در ایران احداث و بهره‌برداری کند.
بر اساس برنامه، ایستگاه شارژ خودروهای برقی برج میلاد، به زودی به نقشه‌های شارژینگ شبکه‌های شارژ خودرو برقی دیگری در دنیا مانند ZapMap  و plugshare نیز خواهد پیوست.
شایان ذکر است، برای عضویت در نقشه ایستگاه‌های گروه European پروتکل CHAdeMO  چادمو، لازم است استاندارد شارژ، مورد تأیید قرار گیرد و عملیاتی بودن این ایستگاه از طریق اسناد اثبات شود، از سویی لازم است سرویس‌های کاربری برای کاربران سراسر دنیا تحت استاندارد چادمو فراهم باشد. به عنوان مثال، همه فرآیندهای نرم‌افزاری و سرویس استفاده هر خودرو از هر کشوری در دنیا از این ایستگاه باید فراهم باشد. از طریق این نقشه‌های جهانی، اطلاعات اپراتورهای ایستگاه شارژ، امکانات رزرو ایستگاه، پرداخت آنلاین و … کنترل می‌شود و این نقشه‌ها از اپلیکیشن‌های کاربری پیشرفته‌ای بهره می‌برند.
 

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا