جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحویل دائم واحد اول بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه

واحد اول بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه توسط متخصصان گروه مپنا به صورت دائم تحویل کارفرما شد. پس از اجرا و در مدار قرار گرفتن نیروگاه گازی ارومیه شامل شش توربین گازی V94.2 و به منظور افزایش بهره‌وری و راندمان، پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه به ظرفيت سه واحد 160 مگاواتی و در مجموع 480 مگاوات به گروه مپنا واگذار و با تحویل دائم اولین واحد این پروژه 160 مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور افزوده شد. توربین‌های استفاده شده در این نیروگاه که واقع در کیلومتر 35 جاده ارومیه به مهاباد در استان آذربایجان غربی و در زمینی به مساحت 120 هکتار واقع شده، از نوع توربین بخارE Type است. سیستم خنک کن ACC با ستون‌های بتنی و تصفیه خانه EDI از دیگر...

واحد اول بخار نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه توسط متخصصان گروه مپنا به صورت دائم تحویل کارفرما شد.

پس از اجرا و در مدار قرار گرفتن نیروگاه گازی ارومیه شامل شش توربین گازی V94.2 و به منظور افزایش بهره‌وری و راندمان، پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی ارومیه به ظرفیت سه واحد 160 مگاواتی و در مجموع 480 مگاوات به گروه مپنا واگذار و با تحویل دائم اولین واحد این پروژه 160 مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور افزوده شد.
توربین‌های استفاده شده در این نیروگاه که واقع در کیلومتر 35 جاده ارومیه به مهاباد در استان آذربایجان غربی و در زمینی به مساحت 120 هکتار واقع شده، از نوع توربین بخارE Type  است.
سیستم خنک کن ACC با ستون‌های بتنی و تصفیه خانه EDI از دیگر مشخصات فنی این پروژه شناخته می‌شود. کارفرمای این پروژه، شرکت تدبیر سازان سرآمد است.
در حال حاضر، تعداد واحدهای نیروگاهی تحویل دائم شده توسط شرکت توسعه دو در مجموع به 104 واحد با ظرفیت 16هزار و 43 مگاوات رسید.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا