حضور گروه مپنا در نمایشگاه تکنولوژی آب و برق امارات (WETEX ۲۰۱۴)

نمایشگاهWETEX ۲۰۱۴ (WATER ,ENERGY,TECHNOLOGY AND ENVIRONMENT EXHIBITION) ، در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ فروردین ماه ۹۳ برابر با ۱۴ الی ۱۶ آوریل ۲۰۱۴ با حمایت دولت دبی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی دبی DWTC برگزار ‌شد.
نمایشگاه آب، برق، تکنولوژی و انرژی‌های نو امارات، یکی از رویدادهایی است که سالیانه توسط حاکم دبی و اداره آب و برق دبی برای آشنایی مدیران و تصمیم گیران صنعت با سازندگان و پیمانکاران بین المللی و به منظور انعقاد قراردادهای دولتی سالیانه امارت دبی و کشورهای همسایه برپا شد.
در این رویداد بین المللی، ده ها شرکت داخلی و نمایندگانی از شرکت های خارجی، آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در دسترس علاقه مندان و بازدید کنندگان قرار  دادند.
معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل در زمینه تولید و خدمات مربوط به صنایع آب و برق، انرژی‌های نو و تکنولوژی، آشنایی دست‌اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود در سایر کشورها، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف و …از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده بود.
گروه مپنا نیز به عنوان یکی از شرکت های مطرح در حوزه صنایع نیرو، به منظور معرفی قابلیت ها و افزایش سطح همکاری ها در این رویداد حضور می‌یابد و نمایندگان گروه، به سرپرستی معاون بازاریابی و فروش بخش برق ضمن حضور در نمایشگاه و غرفه مپنا، علاوه بر پاسخگویی به سوالات مدعوین، به مذاکره و گفت‌وگو با نمایندگان شرکت های حاضر پرداختند.

Scroll to Top