جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حضور گروه مپنا در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر

گروه مپنا با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی "انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی" که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، به ارائه دستاوردهای خود در حوزه انرژی‌های جدید پرداخت. گروه مپنا در این نمایشگاه که تا روز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ برپاست، با در اختیار داشتن غرفه‌ای اختصاصی به ارائه دستاوردها و معرفی فعالیت‌ها و محصولات خود در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر می‌پردازد. فعالیت‌های گروه صنعتی مپنا در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر شامل سرمایه‌گذاری، مشاوره و مهندسی، پیمانکاری EPC و O&M، کارخانه تولید توربین‌های بادی، کارخانه تولید پنل‌های خورشیدی و ... است. ...

گروه مپنا با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی “انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی” که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، به ارائه دستاوردهای خود در حوزه انرژی‌های جدید پرداخت.
گروه مپنا در این نمایشگاه که تا روز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ برپاست، با در اختیار داشتن غرفه‌ای اختصاصی به ارائه دستاوردها و معرفی فعالیت‌ها و محصولات خود در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر می‌پردازد. 
فعالیت‌های گروه صنعتی مپنا در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر شامل سرمایه‌گذاری، مشاوره و مهندسی، پیمانکاری EPC و O&M، کارخانه تولید توربین‌های بادی، کارخانه تولید پنل‌های خورشیدی و … است. 
در این نمایشگاه مپنا با معرفی این فعالیت‌ها و محصولاتی مثل توربین‌های بادی، اینورتر خورشیدی مرکزی، خودروهای برقی و انواع شارژرها و کانورتر پشت به پشت نیروگاه بادی، میزبان استقبال کنندگان داخلی و خارجی این نمایشگاه است. 
شایان ذکر است دوازدهمین دوره نمایشگاه انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی، در محلی به وسعت ۴هزار مترمربع در نمایشگاه بین‌المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۵ دایر است. 
علاقمندان می‌توانند برای بازدید از غرفه مپنا در این نمایشگاه به سالن ۹_۸ مراجعه کنند.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا