جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گروه مپنا برنده مناقصه احداث نیروگاه‌های خورشیدی با ظرفیت ۴۳۰ مگاوات

گروه مپنا در کلان‌مناقصه پروژه‌های احداث نیروگاه‌های خورشیدی با ظرفیت مجموع چهار هزار مگاوات برای ساختگاه‌های بالاتر از 10 مگاوات، به عنوان یکی از برندگان سبدهای گشایش شده، اعلام شد. پس از تأیید صلاحیت گروه مپنا در فرآیند ارزیابی مناقصه پروژه احداث نیروگاه‌های خورشیدی با ظرفیت مجموع چهار هزار مگاوات در خرداد ماه سال جاری به روش سرمایه‌گذاری، هم‌اکنون و در پایان فرآیند مناقصه مزبور، گروه مپنا به عنوان برنده مناقصه در پنج سبد منتخب اعلام شد. ظرفیت مجموع سبدهای برنده شده مپنا، 430 مگاوات (30 درصد از ظرفیت کل برندگان سبدهای تعیین تکلیف شده به ظرفیت 1434 مگاوات) است. طبق برنامه‌ریزی ساتبا، برگزار کننده مناقصه، این نیروگاه‌ها بر...

گروه مپنا در کلان‌مناقصه پروژه‌های احداث نیروگاه‌های خورشیدی با ظرفیت مجموع چهار هزار مگاوات برای ساختگاه‌های بالاتر از 10 مگاوات، به عنوان یکی از برندگان سبدهای گشایش شده، اعلام شد. 
پس از تأیید صلاحیت گروه مپنا در فرآیند ارزیابی مناقصه پروژه احداث نیروگاه‌های خورشیدی با ظرفیت مجموع چهار هزار مگاوات در خرداد ماه سال جاری به روش سرمایه‌گذاری، هم‌اکنون و در پایان فرآیند مناقصه مزبور، گروه مپنا به عنوان برنده مناقصه در پنج سبد منتخب اعلام شد.
ظرفیت مجموع سبدهای برنده شده مپنا، 430 مگاوات (30 درصد از ظرفیت کل برندگان سبدهای تعیین تکلیف شده به ظرفیت 1434 مگاوات) است. 
طبق برنامه‌ریزی ساتبا، برگزار کننده مناقصه، این نیروگاه‌ها بر اساس آیین‌نامه اجرایی ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و با توجه به مصوبه شورای اقتصاد و نیز قوانین و مقررات جاری کشور و در راستای تشویق بخش خصوصی و غیردولتی به سرمایه‌گذاری و مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی کشور، به بخش خصوصی، واگذار خواهد شد.
گروه مپنا پیش از این نیروگاه‌های خورشیدی دو مگاواتی کهک و 10 مگاواتی یزد را احداث و بهره‌برداری کرده است.
 

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا