جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تندیس برترین غرفه برای حضور مپنا در چهارمین نمایشگاه ساخت داخل

تندیس برترین غرفه در “چهارمین دوره همایش و نمایشگاه تخصصی ساخت داخل و بازسازی قطعات نیروگاهی” که امسال به مدت دو روز در شیراز برپا شد، به گروه مپنا تقدیم شد.

تندیس برترین غرفه در “چهارمین دوره همایش و نمایشگاه تخصصی ساخت داخل و بازسازی قطعات نیروگاهی” که امسال به مدت دو روز در شیراز برپا شد، به گروه مپنا تقدیم شد.

انجمن صنفی نیروگاه‌های کشور و شرکت مدیریت تولید برق جنوب فارس برگزارکنندۀ این دوره از نمایشگاه بود که هدف از برپایی آن “تبیین توانمندی‌های شرکت‌های داخلی جهت تأمین بخشی از نیازمندی‌های صنعت برق” بود و نمایندگان گروه مپنا نیز حضوری چشمگیر در جریان آن داشتند تا آخرین محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذارند.

چهارمین دوره همایش و نمایشگاه تخصصی ساخت داخل و بازسازی قطعات نیروگاهی روزهای ۱۳ و ۱۴ مهر در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه شیراز برگزار شد و مجموعه‌ای از شرکت‌های نیروگا‌هی، سازندگان داخلی، تأمین‌کنندگان، مراکز دانشگاهی و دانش بنیان به عرضۀ آخرین دستاوردهای خود در صنعت نیروگاهی پرداختند.

نمایندگان مپنا از بخش‌ تولید به همراه شرکت‌های زیرمجموعه‌ این بخش و مدیریت ارتباطات و بازار گروه در این نمایشگاه حضور یافتند تا ضمن ارائۀ تجهیزات تولیدی و جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه، پاسخگوی حاضران و مدعوین باشند.

جلسات مختلف و متعددی نیز در محل برگزاری نمایشگاه و در داخلِ غرفه مپنا برگزار شد که هدف از آنها، پیگیری موضوعات و قراردادهای ساخت قطعات و ارائه خدمات در دست اقدام و نیز توسعه فعالیت‌های جاری و آتی بود.

نمایشگاه تخصصی ساخت داخل و بازسازی قطعات نیروگاهی، پس از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، از مهم‌ترین نمایشگاه‌های رسمی و معتبر کشور است که به منظور بومی‌سازی ساختِ تجهیزات صنعت نیروگاهی و با هدفِ افزایش تعامل و تبادل دانش و تجربیات لازم برای توسعه ساخت داخل و خوداتکایی و توسعه کشور برگزار می‌شود.

رونمایی از آخرین دستاوردهای ساخت داخل در صنعت برق و برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوع حمایت از ساخت داخل در شرایط پسا تحریم از جمله برنامه‌های جانبی این نمایشگاه بود.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا