جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حضور گروه مپنا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران»

گروه مپنا با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» به ارائه دستاوردهای خود در حوزه آب پرداخت.

گروه مپنا با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» به ارائه دستاوردهای خود در حوزه آب پرداخت.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» که روز جمعه، ۹ دی‌ماه 1401 با حضور وزیر نیرو افتتاح شد، تا روز دوازدهم ادامه خواهد داشت و گروه مپنا نیز در غرفه‌ای اختصاصی در سالن خلیج فارس پذیرای علاقمندان و متخصصین صنعت آب از داخل و خارج کشور است.

گروه مپنا با شرکت در این دوره از نمایشگاه به معرفی دستاوردهای خود در صنعت آب از جمله آب شیرین‌کن‌های قشم با ظرفیت ۱۸هزار مترمکعب در روز، لیان با ظرفیت ۳۵هزار مترمکعب در روز، مکران با طرفیت ۴۸هزار مترمکعب در روز، پروژه تصفیه‌خانه پساب صنعتی و بهداشتی ذوب آهن اصفهان با ظرفیت ۸۵۰ مترمکعب در ساعت، پکیج تصفیه آب لب شور با ظرفیت ۴۰۰ مترمکعب در روز، پروژه خط انتقال پساب تحویلی جهت تامین آب مورد نیاز برای فرایند تولید برق نیروگاه پرند و … می‌پردازد.

همچنین گروه مپنا همزمان با برگزاری این نمایشگاه با اهدای یک دستگاه آب شیرین‌کن کانتینری با ظرفیت تولید آب اشامیدنی به میزان 400 مترمکعب در روز به روستای سولدان سیستان و بلوچستان گامی در جهت عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود برداشت.

این اقدام با توجه به اولویت‌بندی اهداف توسعه­‌ پایدار سازمان ملل متحد و اهمیت دسترسی به آب پاکیزه و بهداشت برای عموم هموطنان، در گروه مپنا برنامه‌ریزی و انجام شد.

شایان ذکر است هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» به مدت چهار روز، از 9 تا ۱۲ دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است و علاوه بر مشارکت ۱۶۹ شرکت داخلی و شش شرکت‌ خارجی، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان نیز در حوزه آب و فاضلاب و تأسیسات مرتبط با آن حضور فعال و گسترده‌ای دارند.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا