جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آب

نگاهی به حضور گروه مپنا در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب

گروه مپنا در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران به معرفی دستاوردها، خدمات و نوآوری‌های این گروه صنعتی پرداخت.

نگاهی به حضور گروه مپنا در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب بیشتر بخوانید »

حضور شرکت توسعه ۲ مپنا در طرح ملی انتقال آب کشور

شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا (توسعه دو) برنده مناقصه مهندسی، تامین و احداث سه ایستگاه پمپاژ آب به روش EPC در استان سیستان و بلوچستان مربوط به طرح ملی انتقال آب از دریای عمان به استان‌های شرقی کشور شد.

حضور شرکت توسعه ۲ مپنا در طرح ملی انتقال آب کشور بیشتر بخوانید »

مدیرعامل مپنا در مراسم افتتاح آب شیرین‌کن بوشهر تاکید کرد: آمادگی کامل گروه مپنا برای توسعه پروژه‌های آبی کشور

پروژه‌ مجتمع آب شیرین‌کن بوشهر با ظرفیت آبرسانی روزانه ۳۵ هزار متر مکعب با حضور رئیس جمهور افتتاح شد و مدیرعامل گروه مپنا در این مراسم آمادگی کامل این گروه صنعتی را برای توسعه هرچه بیشتر طرح‌ها و پروژه‌های آبی در کشور، اعلام کرد.

مدیرعامل مپنا در مراسم افتتاح آب شیرین‌کن بوشهر تاکید کرد: آمادگی کامل گروه مپنا برای توسعه پروژه‌های آبی کشور بیشتر بخوانید »

حضور گروه مپنا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران»

گروه مپنا با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» به ارائه دستاوردهای خود در حوزه آب پرداخت.

حضور گروه مپنا در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران» بیشتر بخوانید »

سرمایه گذاری‌ها بخش آب

صنعت آب در مپنا​ سرمایه گذاری‌ها سرمایه گذاری‌ها با توجه به محدودیت منابع آب در کشور نیاز به توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در صنعت آب و فاضلاب امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است. در این راستا شرکت گروه مپنا که سابقه طولانی در سرمایه‌گذاری در زمینه نیروگاه‌ها و سایر حوزه‌های مرتبط با فعالیت‌های گروه دارد، اقدام

سرمایه گذاری‌ها بخش آب بیشتر بخوانید »

راه حل‌های بخش آب

صنعت آب در مپنا​ راه حل‌ها راه حل‌ها در حال حاضر محدودیت منابع آبی و بحران آب در کشور بر کسی پوشیده نیست. از نشانه‌های این وضعیت، مشکلات در تامین آب شرب و کشاورزی و صنعت، خشک شدن دریاچه‌ها، رودخانه‌ها و تالاب‌ها، کاهش سطح آب‌های زیرزمینی، فرونشست زمین، تخریب کیفیت آب، فرسایش خاک، بیابان‌زایی و

راه حل‌های بخش آب بیشتر بخوانید »

صنعت آب

گروه مپنا صنعت آب در مپنا با افزایش جمعیت و تأثیر آن بر افزایش مصرف آب، عدم مدیریت صحیح مصرف و بازچرخانی آب و درنظر گرفتن میزان متوسط بارندگی درازمدت سالانه ایران در حدود 243 میلی‌متر معادل کمتر از یک سوم میانگین بارش جهانی، دهه 1380 سرآغاز نمایان شدن محدودیت منابع آب و بسته شدن

صنعت آب بیشتر بخوانید »

پیمایش به بالا