جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

واگذاری نگهداری تجهیزات الکتریکال و مکانیکال خط ۶ مترو تهران به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا

مپنا نیوز - قرارداد نگهداری و تعمیرات دوره‌ای، اضطراری، تأمین قطعات و اپراتوری فنی تجهیزات زیربنایی خط شش مترو تهران از آبان‌ ماه 1400 به مدت یک‌سال به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا ابلاغ شد.

مپنا نیوز – قرارداد نگهداری و تعمیرات دوره‌ای، اضطراری، تأمین قطعات و اپراتوری فنی تجهیزات زیربنایی خط شش مترو تهران از آبان‌ ماه 1400 به مدت یک‌سال به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا ابلاغ شد.
این قرارداد شامل تجهیزات برق‌رسانی، کنترل و علائم، تأسیسات، زیرساخت‌های مخابراتی، خط ریلی، پله برقی، آسانسورها، هواسازها و هواکش‌های میان تونلی، گیت‌های ورودی و سیستم اسکادا است.
قرارداد مزبور که تا 5 سال قابل تمدید است، نخستین تجربه واگذاری کامل نگهداری و تعمیرات دوره‌ای یک خط کامل مترو به پیمانکار واحد در کشور است. پیش از این، تأمین و اجرای تجهیزات خط شش مترو تهران نیز توسط گروه مپنا صورت گرفته است. نگهداری تجهیزات الکتریکال و مکانیکال خط 6 مترو تهران به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا پس از حضور فعال گروه مپنا در پروژه­­های مترو تهران و اصفهان، عملکرد قابل قبول در تعمیرات و نگهداری خط سه مترو تهران و همچنین روابط مطلوب در قالب ترک تشریفات به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا واگذار شد.
کارفرمای پروژه شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه است.
 

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا