جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حضور گروه مپنا در دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی / قرارداد فروش ۱۸۰ دستگاه واگن ساخت مپنا در نمایشگاه حمل و نقل ریلی

گروه مپنا با حضور در دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته به ارائه دستاوردهای تخصصی حوزه ریلی پرداخت و در حاشیه این نمایشگاه قراردادها و تفاهمنامه‌های مختلفی امضا شد.

غرفه مپنا در نخستین روز نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، در سالن 8 و 9 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، میزبان مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی بود و همچنین مورد استقبال بازدیدکنندگان داخلی و بین المللی قرار گرفت.  

شرکت واگن پارس مپنا در روز ابتدایی نمایشگاه دو قرارداد فروش واگن را به امضا رساند. در اولین قرارداد 100 دستگاه واگن مخصوص حمل غلات از سوی شرکت واگن پارس به شرکت پارسیان ریل شرق به فروش رسید. در قرارداد دوم تعداد 50 دستگاه واگن مخصوص حمل بالاست (واگن شن کش) توسط واگن پارس به شرکت تجارت کوشش سپاهان فروخته شد. این قراردادها از سوی شکرالله شفیع‌زاده مدیرعامل تجارت کوشش سپاهان، محمد رضایی مدیرعامل پارسیان ریل شرق و مرتضی ملانژاد مدیرعامل شرکت واگن پارس امضا شد.

همچنین شرکت واگن پارس به نمایندگی از گروه مپنا در روز دوم نمایشگاه حمل و نقل ریلی، توافقنامه 30 دستگاه واگن مسافری را با شرکت راه‌آهن شرقی بنیاد (از زیرمجموعه‌های بنیاد مستضعفان) به امضا رساند.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدکننده، دانش بنیان و فعال حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی روز چهارم مهر 1402 آغاز به کار کرده و تا هفتم مهر ادامه خواهد داشت و در مدت برگزاری نمایشگاه، ورکشاپ و سمینارهای مختلفی برگزار خواهد شد.

ارائه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی، بومی‌سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت‌های روز این صنعت در جهان، از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

گفتنی است غرفه بزرگ گروه مپنا در سالن 8 و 9 نمایشگاه، با ارائه انواع دستاوردها و رویدادهای گوناگون میزبان متخصصان و فعالان حوزه ریلی ایران و دنیاست.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا