جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان «مِکو» و شرکت‌های بزرگ خودروساز

تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های مشترک در زمینه زیرساخت‌های خودرو برقی بین شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مِکو) و شرکت‌های بزرگ خودروساز به امضا رسید.

مدیران عامل شرکت‌های ایران خودرو، سایپا، خودروسازی مدیران، گروه بهمن و کرمان موتور در حاشیه پنجمین نمایشگاه خودرو، قطعات خودرو و صنایع جانبی شهر آفتاب 1402 با حضور وزیر صمت با هدف ایجاد و توسعه شبکه سرویس دهی مشتریان شارژ خودرو برقی و خدمات مربوطه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.  

نظر به اهمیت کاهش آلودگی هوا و لزوم توسعه حمل‌ونقل برقی در کشور و با توجه به تجارب و توانمندی‌های شرکت‌ مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مِکو) در زمینه توسعه زیرساخت شارژ وسایل نقلیه برقی و خودروسازان در حوزه وسایل حمل‌ونقل و نیز در پاسخ به الزامات پیش روی صنعت خودروسازی از جمله روندهای نوین در این صنعت و حفاظت از محیط زیست، تفاهم نامه همکاری بین شرکت مکو و شرکت‌های بزرگ خودرو ساز به امضا رسید.

با امضای این تفاهم‌نامه زمینه مشارکت و همکاری در انجام مطالعات جامع در خصوص نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری از ایستگاه‌های شارژ و گسترش شبکه خدمات رسانی بر خط و حضوری مشتریان شارژ خودرو برقی ایجاد و عملیاتی خواهد شد.   

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا