جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحویل موقت دو واحد از توربوکمپرسورهای ایستگاه تقویت فشار گاز دوراهان توسط نیرپارس

شرکت نیرپارس با اجرای موفق تست 72 ساعت، پکیج توربوکمپرسورهای واحدهای اول و دوم ایستگاه تقویت فشار گاز دوراهان روی خط دهم سراسری گاز کشور، این واحدها را به شرکت ملی مهندسی و توسعه گاز ایران، تحویل موقت کرد.

این واحدها بخشی از پروژه یکصد دستگاه توربوکمپرسور است که عملیات تست نهایی آن‌ها به صورت همزمان در تاریخ بیست و سوم فروردین 1403 در استان چهارمحال و بختیاری، روی خط دهم سراسری گاز کشور انجام شده است.

اجرای پروژه یکصد دستگاه توربوکمپرسور شامل کلیه مراحل طراحی، تامین/ ساخت، تحویل و نظارت بر نصب و راه‌اندازی است که با مدیریت شرکت نیرپارس از مجموعه شرکت‌های گروه مپنا عملیاتی می‌شود.

این پروژه براساس هدف‌گذاری‌های انجام شده در چهار فاز اصلی به‌صورت افزایشی، داخلی سازی خواهد شد و محل استقرار آنها نیز مطابق موقعیت‌های جغرافیایی تعریف شده در ایستگاه های خطوط انتقال گاز اصلی (IGAT 8&4)  است که اجرای آنها بر عهده کارفرما خواهد بود.

محصولات این پروژه شامل مهندسی، تأمین و نظارت بر نصب و راه‌اندازی یکصد دستگاه توربوکمپرسور، داخلی سازی، کسب دانش فنی و تکنولوژی ساخت توربین‌های گازی DU-80 و کمپرسورهای سانتریفیوژ تقویت فشار گاز (به شرح قرارداد) و تجهیزات جانبی مربوطه، آموزش پرسنل به منظور انتقال دانش‌فنی از شرکت‌های تولید کننده خارج از کشور، نظارت بر ساخت، نصب و راه‌اندازی یکصد واحد پکیج توربوکمپرسور و خدمات دوره گارانتی یک ساله هر دستگاه و آموزش پرسنل بهره‌بردار به درخواست کارفرمای پروژه خواهد بود.​

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا