جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نماد معاملاتی گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا در بازار دوم فرابورس درج شد

گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا با نماد معاملاتی "ومپنا"، با سرمایه 2هزار میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد تا در صف عرضه اولیه 15 درصدی سهام قرار گیرد.

شرکت گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا، بهمن ماه 1402 با موافقت هیئت پذیرش فرابورس ایران، در بازار فرابورس ایران پذیرش و در تاریخ 13 تیر 1403 با نماد “ومپنا” در گروه عرضه برق، گاز، بخار و آب گرم و به عنوان دویست و نوزدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد تا در صف عرضه اولیه 15 درصدی سهام قرار گیرد.
عرضه اولیه این شرکت پس از ارزش‌گذاری سهام شرکت و بر اساس نظر سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت فرابورس ایران انجام خواهد شد.
بر اساس این گزارش، گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا 25 خرداد سال 1395 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید و شامل هفت شرکت “نیروگاهی تولید آب و برق قشم مپنا”، “تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا”، “تولید برق توس مپنا”، “تولید برق سنندج مپنا”، “تولید برق عسلویه مپنا”، “تولید برق غرب کارون مپنا” و “تولید برق گناوه مپنا” و نیز “صندوق سرمایه‌گذاری پروژه آرمان پرند مپنا” است‌.
هدف از تاسیس گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا، اصلاح ساختار مالی گروه مپنا و به دنبال آن ایجاد هلدینگ نیروگاهی به منظور تمرکز بیشتر بر فعالیت آن بوده است.
مالکیت بیش از 95 درصد سهام گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا با نماد معاملاتی “ومپنا” به گروه مپنا تعلق دارد.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا