جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گروه مپنا در بیستمین نمایشگاه نفت و گاز تهران حضور می‌یابد

بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیر نفت، سفیران و نمایندگان سیاسی و بازرگانی برخی کشورهای خارجی و سازندگان بین‌المللی و داخلی افتتاح می‌شود.

بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور وزیر نفت، سفیران و نمایندگان سیاسی و بازرگانی برخی کشورهای خارجی و سازندگان بین‌المللی و داخلی افتتاح می‌شود.

نمایشگاه امسال از تاریخ ١۶ تا ١٩ اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنایع، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

در نمایشگاه امسال، بر اساس اعلام برگزارکنندگان، بیش از یک هزار و ٢٠٠ شرکت داخلی و خارجی حضور خواهند داشت و فضای درخواست شده از سوی ٢٠٠ شرکت خارجی در این رویداد نسبت به دوره گذشته ٢٠ درصد رشد داشته است، ضمن آن که بیش از یک‌هزار شرکت داخلی متقاضی حضور در این نمایشگاه بوده‌اند.

تعدادی از کشورهای فعال و صاحب فناوری در عرصه انرژی، از جمله استرالیا، الجزایر، اتریش، بلژیک، کانادا، فرانسه، آلمان، چین، عراق، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، کره شمالی، مالزی، لهستان، رومانی، ترکیه، اسپانیا، سوییس، تایلند، انگلستان و… برای حضور در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران اعلام حضور کرده‌اند. عمده این شرکت‌های خارجی در حوزه پیمانکاری، مهندسی مشاور، تولیدکنندگان تجهیزات، فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، تولیدکنندگان فراورده‌های نفتی و سرمایه‌گذاری فعالیت دارند.

در این نمایشگاه بیش از ١۰٠٠ شرکت داخلی حضور دارند که دارای زیرگروه‌های تخصصی فراوانی همچون پیمانکاران عمومی، مهندسان مشاور، مراکز پژوهشی و آموزشی، خدماتی (فنی و بازرگانی)، بهینه‌سازی مصرف سوخت، پیمانکاران ساختمان و نصب، شرکت‌های فناوری، سازندگان تجهیزات و قطعات مرتبط با صنعت نفت و تولید‌کنندگان و صادرکنندگان فراورده‌های نفتی، پتروشیمی و شیمیایی است.

گروه مپنا نیز با توجه به حضور همکاران و رقبای داخلی و خارجی در این عرصه، جهت توسعه روزافزون فعالیت‌های خود در نفت و گاز و به منظور دستیابی به فرصت‌های جدید و گسترش روابط با شرکت‌های فعال در پروژه‌های مرتبط در این رویداد حضور خواهد داشت و نمایندگان واحدهای مختلف مپنا متشکل از دو بخش نفت و گاز و تولید و نیز مدیریت ارتباطات و بازار با حضور در غرفه‌ای در دو طبقه مستقر در سالن ۸ و ۹ به پاسخگویی به بازدیدکنندگان و مدعوین خواهند پرداخت.

خبرهای تکمیلی و تصاویر این رویداد متعاقبا درج خواهد شد.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا