جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت مشاوران انرژی تهران

هدف اصلی این شرکت تامین خدمات مشاوره فنی برای کارفرمایان صنعت نفت و گاز خصوصاً در حوزه بالادستی با تمرکز بر بخش های اکتشاف، مهندسی نفت شامل توصیف مخازن، مهندسی مخازن، مهندسی تولید، برنامه ریزی چاه‌ها و نیز انجام مطالعات مربوطه به توسعه میادین و تهیه MDP می باشد. TEC بالاترین رتبه در مطالعات کامل شبیه‌سازی مخازن عظیم و پیچیده را از شرکت ملی نفت ایران اخذ نموده است.  
تلفن : ۸۸۷۴۱۴۴۰ – ۸۸۷۴۱۲۸۳
دورنگار : ۸۸۷۴۱۴۴۰ – ۸۸۷۴۱۲۸۳
آدرس : تهران – خیابان خرمشهر – خیابان عربعلی- کوچه دوم- شماره ۶ – طبقه ۳

“شرکت مشاوران انرژی تهران” نخستین شرکت دانش‌بنیان کشور در زمینۀ مطالعات بالادستی صنعت نفت محسوب می‌شود که از معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری، رتبۀ یک در زمینۀ مطالعات اکتشاف و استخراج نفت و گاز و بالاترین رتبۀ مطالعات کامل و سطح عالی شبیه‌سازی مخازن عظیم و پیچیده را دریافت کرده است.
این شرکت بیستم مرداد سال 1370 تأسیس و در سال 1388به گروه مپنا ملحق شد و با بیش از 25 سال تجربه در فعالیت‌های بالادستی صنعت نفت در کشور، تنها شرکت تخصصی و پیشتاز در این زمینه است که با اقتدار و تعهد ملی مبتنی بر مهندسی ارزش، توانسته در بیش از 50 پروژۀ اجرایی در میدان‌های نفت و گاز حضور یابد و گام‌های ارزشمندی در مسیر نیل به خوداتکایی کامل بردارد. 
ارایۀ خدمات فنی به صنعت نفت و گاز کشور در زمینه‌های اکتشاف، ارزیابی، توسعه، مدیریت و مهندسی، مدل‌سازی مخزن، زمین‌شناسی، فن‌آوری تولید بر پایۀ آخرین دستاوردهای علمی و فنی از رویکردهای اصلی کاری در این شرکت بوده است. مشاورۀ فنی برای کارفرمایان صنعت نفت و گاز به ‌ویژه در حوزۀ بالادستی با تمرکز بر بخش‌های اکتشاف و مهندسی نفت شامل توصیف و مهندسی مخازن، مهندسی تولید، برنامه‌ریزی برای چاه‌ها و نیز انجام مطالعات مربوط به توسعه میادین و تهیه طرح توسعه کلان MDP، مدیریت و نظارت بر عملیات حفاری و خدمات آموزش و انتقال فناوری، از اساسی‌ترین فعالیت‌های شرکت مشاوران انرژی تهران است. 

برخی دستاوردهای شرکت مشاوران انرژی تهران 

  • ابتکارات و نوآوری‌های دانشی در اجرای پروژه‌های محوله در زمینه‌های توسعه‌ای، کاربردی، شیوه‌های اجرا و به‌ کارگیری بسته‌های نرم‌افزاری جدید 
  • اجرای موفقیت‌آمیز پروژۀ مطالعه مخازن نفتی میدان نوروز و میدان نفت سفید
  • برگردان لرزهای در مخزن بنگستانِ میدان یاران شمالی 
  • مطالعات و عملیات چینهنگاری، زمینشناسی ساختمانی ناحیهای و ژئوشیمی ناحیه کپه داغ غربی
  • مطالعه مخازن نفتی میدان دانان
  • مطالعه مخازن گازی فازهای 15 و 16 پارس جنوبی 
  • نظارت بر حفاری، خدمات مهندسی و مطالعه مخازن جهت توسعه میدان یاران جنوبی
  • خدمات مشاوره و نظارت بر امور اجرایی تحتالارضی جهت طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی 
  • اجرای پروژۀ تزریق گاز دیاکسید کربن 
پیمایش به بالا