جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
درایوهای صنعتی ماشین‌های الکتریکی

سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های درایو صنعتی هوشمند به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ راحتی در محیط اتوماسیون قابل استفاده و پیاده سازی هستند و کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند تا فرایندهای طراحی، مهندسی و یک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پارچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی را تسریع کرده و هزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انرژی و تعمیرات و نگهداری را در کل چرخه عمر کاهش دهند. با استفاده از فناوری درایوهای صنعتی دیجیتالی و هوشمند، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان داده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جامع از موتورها و مبدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را برای بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی فرایندها، ارزیابی وضعیت ماشین و ترتیب برنامه نگهداری ایده آل ثبت، تجزیه، تحلیل و تبدیل به ارزش افزوده کرد.
درایوهای صنعتی شرکت مکو با در نظر گرفتن همه الزامات استاندارد ساخته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری و کارایی را در فرایندهای صنعتی تقویت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیری درایوهای این شرکت به شما در بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی کنترل و فرایندها و قابلیت اطمینان برای زمان خرابی کمتر کمک موثری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

مزایای بارز استفاده از درایوهای صنعتی
افزایش بازده انرژی

درایوهای با سرعت متغیر یا درایوهای فرکانس متغیر به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند که موتورهای اصلی صنایع را بر اساس نیازهای فعلی فرآیندها به حرکت در می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورند و کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. ما در شرکت مکو طیف گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از درایوهای AC با ولتاژ پایین و متوسط MV و همچنین مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از درایوهای DC را توسعه داده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایم.

عملکرد ایمن

استفاده از درایوهای الکتریکی مبتنی بر استفاده از کنترل کننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های عددی (کامپیوتری) در افزایش قابلیت اطمینان سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نقش موثری دارند. هنگام طراحی سیستم با عملکرد ایمن، به ابزار و وسایلی مانند درایوهای کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر با قابلیت کنترل سرعت و گشتاور نیاز دارید تا نتایج کارآمد و ایمن را ارائه دهید. هنگام ایجاد یک سیستم حفاظتی نیز، باید اطمینان حاصل کنید که همه دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌طور قابل اعتماد و سریع با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

کاهش هارمونیک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها

مشکلات ناشی از هارمونیک منجر به افزایش تلفات می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود زیرا انرژی بیشتری در اثر گرم شدن بیش از حد هدر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رود، عمر مفید تجهیزات کاهش می-یابد و در معرض عمل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کرد غیرقابل اطمینان قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند. در بدترین حالت، هارمونیک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها باعث وقفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های غیر ضروری و ناخواسته در فرآیند می شوند.

مزایای استفاده از درایوها در چنین شرایطی:
  • افزایش کیفیت برق شبکه
  • کاهش خطر اختلالات هارمونیکی و مخابراتی و نویز
  • جلوگیری از آسیب به سایر تجهیزات حساس به هارمونیک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها
  • جلوگیری از تداخل فرکانسی با تجهیزات ارتباطی و مخابراتی و شبکه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صنعتی
  • کاهش هزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تعمیرات و خسارات ناشی از خرابی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها
  • کاهش هزینه کل مالکیت به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دلیل کاهش هزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انرژی و تجهیزات بالادستی و هزینه تعمیرات
  •  
درایوهای صنعتی و کنترل دور ماشین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های الکتریکی القایی-آسنکرون

درایوهای فشار ضعیف
درایوهای ولتاژ پایین مطابق با الزامات استاندارد برای موتورهای ولتاژ پایین، مبدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرکانس و طیف وسیعی از کاربردها (همانند سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خنک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ساز با فن، انواع سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انتقال و جابه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جایی مواد، سیستم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های الکتروکپرسور، جرثقال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، پمپ و …) مناسب هستند. عملکرد با سرعت متغیر باعث صرفه جویی در انرژی و همچنین افزایش کیفیت فرایند و در دسترس بودن فرآیند و کاهش هارمونیک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و تسهیل در راه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اندازی و افزایش کیفیت برق می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

درایوهای فشار متوسط
مبدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های درایو MV برای ولتاژهای موتور در محدوده ۱ کیلو ولت تا ۱۱ کیلو ولت ارایه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند. درایوهای فشارمتوسط با قابلیت اطمینان بالا، طول عمر و کیفیت مورد نیاز برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مدرن و پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خاص طراحی شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند و با توجه به الزامات پیچیده پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، ارائه خدمات فنی و سرویس و پشتیبانی درایوهای فشار متوسط توسط این شرکت در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این درایوها در توان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بالاتر از ۳۵۰ کیلو وات و در کاربردهای خاص و حساس مطابق الزامات استاندارد ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و بر اساس نوع کاربرد و انتظارات مشتری حداکثر تا توان ۲۵ مگا وات قابل طراحی و ارائه هستند.

پیمایش به بالا