جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اعطای سه گواهینامه به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا

“شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا” موفق به اخذ سه گواهینامۀ “سیستم مدیریت کیفیت”، “سیستم مدیریت محیط زیست” و “سیستم ایمنی و بهداشت شغلی” شد.

“شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا” موفق به اخذ سه گواهینامۀ “سیستم مدیریت کیفیت”، “سیستم مدیریت محیط زیست” و “سیستم ایمنی و بهداشت شغلی” شد.

گواهینامه‌های ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱ و OHSAS 18001 را موسسۀ “توف نورد” آلمان به شرکت احداث و توسعه ریلی مپنا اعطا کرد. موسسۀ توف نورد  TÜV NORD “اتحادیه بازرسی و پایش فنی” است که به منظور تضمین کیفیتِ محصولات صنعتی و پایشِ شاخص‌های فنی فعالیت دارد.

شرکت احداث و توسعۀ ریلی مپنا در سال ۱۳۸۷ و با هدف اجرای پروژه‌های حمل و نقل ریلی به صورت مهندسی، تدارک و اجرا (EPC) در صنعت حمل و نقل ریلی تاسیس شد و هم‌اکنون اجرای پروژه‌های مهندسی، تدارک، نصب و راه‌اندازی تجهیزات الکتریکی، کنترلی و مکانیکی و همچنین برق‌رسانی به خطوط متروی تهران و احداث مونوریل قم را در دستور کار دارد. مهندسی پروژه و اجرای مقدماتِ بخشی از پروژۀ برقی‌سازی راه‌آهن تهران – مشهد نیز از دیگر فعالیت‌های این شرکت در حال حاضر است.

دریافت گواهی‌نامه ایزو ۱۴۰۰۱،  به معنای برخورداری از سیستم مدیریت زیست‌محیطی در این شرکت است که به عنوان بخشی از سیستم‌های جامع مدیریت محسوب می‌شود. این سیستم شامل برخورداری از ساختار سازمانی، اختصاصِ منابع و مسئولیت‌ها و تعیین روش‌ها و فرآیند‌ها برای تهیه، اجرا، بازنگری و حفظ خط‌مشی زیست‌محیطی است. اعطای استانداردهای OHSAS 18001 و ایزو ۹۰۰۱ نیز نشان‌دهندۀ برخورداری این شرکت از فرآیند های معطوف به اجرای سیستم ایمنی و بهداشت شغلی و سیستم مدیریت کیفیت در این شرکت است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا