جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حضور فعال گروه مپنا در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران آغاز به کار کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه از روز جمعه 3 دی ماه 1399 با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی کار خود را آغاز کرد.

شعار امسال این نمایشگاه، «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» اعلام شده است و گروه مپنا نیز که در ارزیابی وزارت نفت در زمره معدود شرکت‌های ایرانی صاحب صلاحیت برای اکتشاف و توسعه (E&P) میادین نفت و گاز است، در این رویداد حضور فعالانه‌ای دارد. نمایندگان گروه مپنا با اختصاص غرفه‌ای مستقر در سالن شماره 8 نمایشگاه به پاسخگویی به مسئولان صنعت نفت و گاز، مخاطبان و مدعوین پرداخته و نشست‌های متعددی را با نمایندگان شرکت‌های کارفرما و پیمانکار برگزار می‌کنند.

نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز، فرصت مغتنمی جهت یادآوری گستره دانش و ظرفیت گروه مپنا در راستای تحقق توسعه صنایع داخلی و بومی‌سازی فناوری‌های روز است و در اثنای برپایی آن، با برقراری ارتباط نزدیک با کارفرمایان و جلسات مشترک، دستاوردهای مپنا در عرصه نفت و گاز بیش از پیش نمایان می‌شود. 

بخش نفت و گاز گروه مپنا از سال 1386 فعالیت‌های رسمی خود را آغاز کرده است و با اتکا به توانمندی‌ها و تجارب بالای مدیریتی گروه و با جذب نیروهای متخصص و مجرب در حوزه نفت و گاز، در مدت زمان کوتاهی به رشد و توسعه قابل‌توجهی دست یافته است. فعالیت‌های گروه مپنا در این حوزه از پروژه‌های یوتیلیتی نفت و گاز و پتروشیمی آغاز شده و هم‌اکنون در حوزه‌های بالادستی و اکتشاف و توسعه در جریان است.

توسعه میادین، حفاری در خشکی و دریا، احداث واحدهای فرآیندی پایین‌دستی، تأسیسات جانبی، یوتیلیتی و ساخت، طراحی و تولید تجهیزات راهبردی همچون اسکیدهای اندازه‌گیری نفت و توربوکمپرسور‌های خطوط انتقال گاز و فرآیندهای پالایشگاهی بخشی از توانایی‌های گسترده گروه مپنا در توسعه صنعت نفت و گاز است.فعالیت‌های گسترده گروه مپنا در حوزه توسعه میادین نفتی موجب شد که این گروه بر اساس اعلام نشریه معتبر MEED، به عنوان هفتمین شرکت برتر پیمانکاری قراردادهای مهندسی، تأمین و احداث نفت و گاز منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در سال 2019 برگزیده شود.

طبق گزارش این نشریه اقتصادی، مپنا با عقد قرارداد 876 میلیون دلاری توسعه میدان‌های نفتی پارسی و پرنچ با شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب، عملکرد خوبی به جای گذاشته است.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و شیوه نامه‌های سختگیرانه‌ای نیز برای حفظ سلامتی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. بازدید از این نمایشگاه ویژه متخصصان و فعالان صنعت نفت است و براساس سهمیه تخصیص یافته طبق اسامی و افراد اعلام‌شده انجام خواهد شد.

این نمایشگاه روز دوشنبه 6 بهمن ماه به کار خود پایان خواهد داد.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا