جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی شارژر خودرو برقی و لوازم جانبی گروه مپنا

مپنانیوز - مرکز توسعه خودرو برقی و زیرساختهای گروه مپنا، جهت آماده‌سازی زیرساخت‌های توسعه و گسترش خودروهای برقی در کشور و به‌منظور رفاه مشتریان، فروشگاه اینترنتی محصولات راه‌اندازی کرد.

مپنانیوز – مرکز توسعه خودرو برقی و زیرساختهای گروه مپنا، جهت آماده‌سازی زیرساخت‌های توسعه و گسترش خودروهای برقی در کشور و به‌منظور رفاه مشتریان، فروشگاه اینترنتی محصولات راه‌اندازی کرد. 

image1.png
image2.jpeg

در این فروشگاه، کاربران پس از ورود به پروفایل کاربری خود (یا ثبتنام در صورت عضو نبودن)، محصول مورد نظر را با کلیک بر روی گروه محصول (شارژرهای ایستگاهی AC، شارژرهای خیابانی AC، شارژرهای دیواری AC، شارژرهای پرتابل AC، شارژرهای دیواری DC و شارژرهای موتورسیکلت برقی) و سپس انتخاب محصول سفارش می‌دهند. به عنوان مثال، در صورتی که کاربران نیاز به شارژر دیواری AC داشته باشند که امکان مانیتورینگ و نمایش شارژ را داشته باشد، لازم است نوع Pro را انتخاب کنند.

همچنین وقتی کاربران تنها نیاز به نمایش روند شارژ دارند، میتوانند نوع Advanced را انتخاب کنند.

هر محصول دارای آپشنهایی است که کاربران بر اساس نیاز خود میتوانند آنها را انتخاب کنند. به عنوان مثال، در محصول شارژر ایستگاهی Map AC-S1-basic از گروه شارژرهای ایستگاهی AC، کاربران میتوانند طول کابل را به صورت 5 یا 7 متری، نوع ماژول ارتباطی را بهصورت WiFi، LAN یا 3G، نوع کانکتور خروجی را با توجه به نوع خودرو خود به صورت نوع 1 یا نوع 2 و همچنین با توجه به نیاز خود، توان خروجی را 4/7 یا 22 کیلووات انتخاب کند. 

پس از انتخاب محصول و اضافه کردن آن به سبد خرید، کاربران باید به منظور بررسی فنی کارشناسان، تصویری از نمای محل نصب و نیز تصویری از کنتور برق را در سامانه آپلود کنند. سپس با ادامه فرایند خرید، کاربر به صفحه تایید سفارش نهایی هدایت خواهد شد. در پایان نیز صدور پیش فاکتور برای کاربر صورت خواهد گرفت. 

پس از این مرحله، کارشناسان پشتیبانی بهسرعت مدارک بارگذاری شده را بررسی کرده و نتیجه از طریق پیامک و نیز پنل کاربری موجود در سایت به کاربران اطلاع می‌دهند تا  بتوانند ادامه فرآیند خرید را پیگیری نمایند. 

image3.png

 

در صورت تأیید مدارک بارگذاری شده، کاربران میتوانند عملیات پرداخت را انجام دهند. پس از پرداخت، در پروفایل کاربران به ترتیب مراحل “در حال آماده‌سازی سفارش”، “در حال آمادهسازی جهت ارسال و نصب”، “در حال ارسال و نصب” و “ارسال و نصب” قابل مشاهده است. در مرحله آخر، محصول به محل ارسال و توسط تکنسین مربوطه نصب خواهد شد. 

خریداران میتوانند جهت هرگونه مشاوره تلفنی با شماره  35701001(026) تماس بگیرند. لازم به ذکر است در پشتیانی فنی از طریق تلفن، کاربران میتوانند مشاورههای زیر را دریافت نمایند:

 • رفع مشکل دسترسی به پروفایل کاربری
 • مشاوره در خصوص انتخاب نوع شارژر در هر گروه محصول با توجه به نیاز کاربر
 • مشاوره در خصوص مدارک مورد نیاز برای بارگذاری 
 • مشاوره در خصوص مشکلات رصد محصول در پروفایل کاربری
 • پیگیری ارسال و نصب محصول

این فروشگاه اینترنتی شامل ویژگیهای مهم زیر است:

 • امکان شخصیسازی شارژها
 • پشتیبانی فنی کاربران برای انتخاب شارژر مورد نیاز 
 • امکان صدور پیشفاکتور 
 • امکان خرید انواع شارژرهای AC و DC
 • توضیح مشخصات فنی شارژر به منظور راهنمایی برای انتخاب مناسب
 • مشاهده نظرات کاربران
 • مشاهده بررسی فنی و ویژگیهای محصولات
 • امکان پرسش و پاسخ

یکی از نیازمندیهای اصلی کاربران خودروهای برقی، استفاده از شارژرهایی است که در اماکن مسکونی، پارکینگها، ویلاها و برجها استفاده میشوند. عمده این شارژرها به صورت شخصی خریداری میشوند و کاربران بر اساس نیازهای خود، یکی از شارژرها را انتخاب میکنند. اغلب شارژرهایی که کاربران اقدام به خرید مستقیم میکنند شامل شارژر AC پرتابل در توانهای مختلف، شارژر AC دیواری در توانهای مختلف، شارژرهای  DCسریع دیواری و شارژرهای  ACایستگاهی است. 

کاربران بر اساس نیازهای خود و متناسب با نوع خودرو و همچنین مشخصات فنی و الکتریکی فضای نصب شارژر، می‌توانند یکی از شارژرهای زیر را خریداری کنند:

 • اگر قصد شارژ خودرو خود را در همه جا داشته باشند و بخواهند شارژر را با خود حمل کنند، نیاز است از شارژر پرتابل استفاده نمایند.
 • اگر قصد شارژ با سرعت بالاتر را دارند، میتوانند از شارژرهای دیواری در پارکینگ خودرو در ساختمان محل سکونت استفاده کنند.
 • اگر هدف، شارژ سریع خودرو در یک برج باشد که ساکنان برج به صورت اشتراکی از یک شارژر سریع استفاده کنند، انتخاب شارژر سریع دیواری خواهد بود.
 • اگر در یک خانه ویلایی ساکن بوده و یا به عنوان مدیر یک کارخانه میخواهند برای ساکنان ویلا یا شاغلان کارخانه خود شارژر خودرو برقی فراهم کنند، بهترین انتخاب، شارژرهای ایستگاهی AC است.

کاربران محترم برای استفاده از این فروشگاه میتوانند به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایند:

https://www.mapna-evidc.com/store
به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا