جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مروری بر دستاوردهای گروه مپنا در یازدهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته برای گروه مپنا با انعقاد چند قرارداد و تفاهم‌نامه و نیز ارائه خدمات، محصولات و فناوری‌های این گروه در صنعت ریلی همراه بود.

یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، خدمات و تجهیزات وابسته، 29 اردیبهشت تا اول خرداد ماه 1403 برگزار ‌شد و نمایندگان گروه مپنا به ارائه دستاوردهای مختلف گروه در این حوزه صنعتی ‌پرداختند.

بخش حمل و نقل مپنا در فضای باز این نمایشگاه، با عرضه‌ دو محصول جدید لوکوموتیو باری 4000 اسب بخار MAP30 و موتور MP610 که در روزهای اخیر  توسط وزیر صمت در محل کارخانه مپنا لوکوموتیو رونمایی شد، گام بلندی در تأمین نیازهای انباشته کشور به ناوگان ریلی برداشت.

غرفه گروه مپنا در سالن 8 و 9 این رویداد چهار روزه نیز میزبان مدیران وزارت راه و شهرسازی، سازمان‌های قطار شهری تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد، مدیران ارشد راه‌آهن ج. ا. ایران، شرکت‌های معدنی و فولادی متقاضی ناوگان ریلی و مدیران و کارشناسان داخلی و بازدیدکنندگان خارجی از کشورهای الجزایر، روسیه، عمان، چین و … بود.

از مهم‌ترین دستاوردهای حضور مپنا در این دوره نمایشگاه ریلی، نهایی سازی قرارداد ساخت بدنه و بوژی واگن مترو برای شرکت واگن سازی تهران، عقد تفاهم نامه تجهیزات (E&M) خط  دو و سه مترو شیراز، عقد قرارداد حمل 1.2 میلیون تن گندله آهن از مجتمع دولتی سنگان به فولاد سبزوار، امضای تفاهم نامه حمل یک میلیون تن مواد اولیه با فولاد مبارکه اصفهان، انعقاد قرارداد با شرکت فولاد ارفع جهت حمل 100هزار تن ماهیانه کنستانتره و گندله، انعقاد قرارداد حمل 20هزار تن محموله ترانزیتی گوگرد از ترکمنستان به بندرعباس، بازدید سفیر الجزایر از غرفه و محصولات مپنا و مذاکرات انتقال تکنولوژی به این کشور و مذاکرات فروش لوکوموتیو و واگن به شرکت‌های داخلی را می توان نام برد.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا