جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین

شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین، سال 1388 با مأموریت ارائه خدمات در عرصه انرژی در بازار داخل و خارج و با بهره‌گیری از کارکنان توانمند، پشتیبانی بخش تولید، شبکه مطمئن شرکا و تأمین‌کنندگان و انعطاف‌پذیری سازمانی تأسیس شد.  
تلفن :۶۱۸۵۹۱۱-۰۲۶۳
دورنگار : ۶۶۱۲۷۳۴-۰۲۶۳
آدرس : کرج- کیلومتر ۷ جاده فردیس – بلوار مپنا

شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین، سال 1388 با مأموریت ارائه خدمات در عرصه انرژی در بازار داخل و خارج و با بهره‌گیری از کارکنان توانمند، پشتیبانی بخش تولید، شبکه مطمئن شرکا و تأمین‌کنندگان و انعطاف‌پذیری سازمانی تأسیس شد.
این شرکت متولی عرضه خدمات در گروه مپنا، تخصص و منابع کارخانجات سازنده تجهیزات گروه را پشتوانه کیفیت و تخصص خدمات خود قرار داده است و به عنوان ارائه‌دهنده مطمئن و برتر خدمات جامع نیروگاهی و با هدف تبدیل شدن به مجموعه‌ای پیشرو در زمینه خدمات فنی و مهندسی فعالیت می‌کند. البرزتوربین با در اختیار داشتن توان بالای مهندسی، نیروی انسانی با تجربه و متخصص، ابزار و تجهیزات و شبکه تأمین مطمئن نیاز مشتریان را شناسایی و خدمات مطلوبی را به کارفرمایان ارائه می‌دهد.
اصلی‌ترین عامل موفقیت البرزتوربین نیروی انسانی این مجموعه است. حدود 150 نیروی مدیریتی، مهندسی، تکنسین فنی و تیم اجرایی، تجارب ارزنده‌ای در مدیریت پروژه‌های نصب، راه‌اندازی، بهره‌برداری و تعمیرات اساسی، بازرسی، تست و تعمیرات تجهیزات دارند.
 شرکت البرزتوربین با رویکرد تعالی و سرآمدی در کسب و کار، توسعه سیستم‌های مدیریتی  و عملیاتی مناسب را در دستور کار خود قرار داده و  با توجه به رئوس خط مشی افزایش سطح رضایت مشتریان، توانمندسازی کارکنان در حوزه کاری، حفظ و ارتقاء کیفیت خدمات، تحویل به موقع خدمات و توسعه زیرساخت‌ها متناسب با جایگاه گروه مپنا فعالیت می‌کند.
توانمندی‌ها
حوزه فعالیت البرز توربین به صورت کلی در دو دسته ارائه خدمت و تأمین قطعات دسته‌بندی می‌شود. این شرکت در ارائه خدمات و تأمین قطعه، از پشتوانه‌های گروه مپنا محسوب می‌شود و در برخی قراردادها به صورت مجزا و در برخی قراردادها هم‌راستا با بقیه شرکت‌های تولیدی و خدماتی گروه مپنا به ارائه خدمت و تأمین قطعه پروژه‌ها می‌پردازد.
تأمین
از مهمترین خدمات قابل ارائه شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین، می‌توان به تأمین قطعات سبک و سنگین مورد نیاز بازسازی و تعمیرات اشاره کرد. حدود 600 تأمین کننده در حوزه‌های مختلف در وندور لیست این شرکت قرار دارد. البرز توربین، با شناسایی نیاز بازار و ارتقاء لیست تأمین‌کنندگان خارجی و داخلی، از تأمین‌کنندگان خدمات و تجهیزات مهم در حوزه‌های کسب و کار گروه مپنا است.
سرویس
قراردادهای بلندمدت در نگهداری و تعمیر، بازسازی و نوسازی در صنایع نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی، خدمات تعمیرات اساسی (overhaul)، بازدید مسیر داغ (HGPI)، بازدید محفظه احتراق(CI)، خدمات بلندمدت LTSA، خدمات بالانس روتور، آسیب‌شناسی، تست عملکرد توربین، تست راه‌اندازی، بهره‌برداری تأمین قطعات اصلی و تجهیزات جانبی حوزه انرژی و نفت و گاز از جمله  فعالیت‌های شرکت البرز توربین است.
سبد خدمات فعلی
محصولات تحت پوشش این شرکت شامل توربین‌های گاز نیروگاهی و توربین‌های صنعتی است.
خدمات توربین گازی زیمنس (V94.2)، توربین گازی Frame 9 ساخت شرکت  GE، توربین گازی Frame 5 و  Frame 6 ساخت شرکت GE وALSTOM ، توربین گازی GT13E2 ساخت شرکتALSTOM، توربین گازی MS5002 ساخت شرکت NOUVO PIGNONE ایتالیا و توربین گازی BBC9 در شناسنامه کاری شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین قرار دارد.
سبد خدمات جدید
شرکت مهندسی و پشتیبانی نیروگاهی البرز توربین با توجه به چشم‌انداز طراحی شده با به کار گیری فرآیندها و مدل‌هایی از قبیل NSD (توسعه خدمات جدید) همواره به دنبال رفع نیازهای آتی مشتریان خود است. با جاری‌سازی این مدل خدمات آتی شرکت شامل خدمات توربین‌های صنعتی مدل SGT600،SGT400 و  SGT800 در رژیم‌های مختلف تعمیراتی (A, B, C, D) است.

پیمایش به بالا