جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
محصولات

دستگاه‌ اکسیژن‌ساز

دستگاه‌ اکسیژن‌ساز

با آغاز بحران همه‌گیری کرونا، نیاز به دستگاه‌های اکسیژن‌ساز بیش از پیش مورد توجه وزارت بهداشت و مراکز درمانی قرار گرفت. بر همین اساس گروه مپنا برای تولید این دستگاه‌ها اعلام آمادگی و در زمانی کوتاه اولین نمونه تست دستگاه اکسیژن‌ساز را عرضه کرد و در حال حاضر بهره‌برداری از ۲۰ دستگاه ۶۰۰ لیتری را در دستور کار دارد. اولین نمونه دستگاه اکسیژن‌ساز مپنا در بیمارستان امیراعلم تهران نصب شده و در حال بهره‌برداری است.
این دستگاه، هوای محیط را که در شرایط عادی شامل 78 درصد نیتروژن، 21 درصد اکسیژن و یک درصد سایر گازهای بی‌اثر است، جمع‌آوری کرده و طی فرایند پیشرفته PSA نسبت به جداسازی اکسیژن موجود در هوای محیط و ذخیره کردن آن به صورت فشرده اقدام می‌کند. در این روش با عبور دادن هوای فشرده از گرانول‌های زئولیت مصنوعی، گاز نیتروژن در ستون‌های زئولیت به دام می‌افتد و گاز غنی از اکسیژن به دست می‌آید. این اکسیژن خالص که با خلوصی بین 95 تا 98 درصد در دسترس فرد قرار می‌گیرد می‌تواند موجب بهبود فرایند تنفس شخص و رسیدن اکسیژن بهتر به اندام‎های حیاتی وی شود. با توجه به نیاز بیمار می‌توان از انواع مختلف دستگاه اکسیژن‌ساز که در اندازه‌های مختلفی ساخته و ارائه می‌شوند بهره برد و آن‌ها را متناسب با سایزی که دارند در فضاهای مناسب مورد استفاده قرار داد.

تماس با مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره گروه مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا