جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حضور گروه مپنا در نمایشگاه اکسپو دوبی ۲۰۲۱

روز جمعه 9 مهر ماه 1400، اکسپو ۲۰۲۰ دوبی کار خود را آغاز خواهد کرد.

نمایشگاه بین‌المللی اکسپو که در این دوره به علت شیوع همه‌گیری کرونا با تأخیری یک‌ساله برگزار می‌شود، در کنار المپیک و جام جهانی فوتبال از بزرگ‌ترین رویدادهای بین‌المللی است که فرصت بزرگی در اختیار کشورها قرار می‌دهد تا دستاوردهایشان در حوزه‌های صنعتی و فناوری را به نمایش بگذارند. این اولین نمایشگاه جهانی است که در خاورمیانه و جنوب آسیا برگزار ‌می‌شود و با میزبانی ۱۹۲ کشور و شعار «ارتباط ذهن‌ها و خلق آینده» اتفاقی نو در تاریخ اکسپوهای بین‌المللی رقم می‌زند. ایران نیز در پاویونی به مترا‌ژ ۲۰۱۴ متر مربع در هم‌جواری کشورهایی چون فرانسه، مکزیک و پرو و در یکی از هشت پاویون اصلی نمایشگاه حضور به هم می‌رساند.

«فرصت‌آفرینی، پویایی و پایداری» سه محور اصلی اکسپو دوبی محسوب می‌شوند و بر مفاهیمی همچون نوآوری و ایجاد فرصت‌های نو، برقراری ارتباط مداوم و توسعه پایدار صنعتی با در نظر گرفتن تغییرات اقلیمی و کاهش تخریب محیط زیست تأکید می‌کنند؛ محورهایی که در طول سال‌ها سرلوحه گروه مپنا در راستای توسعه صنعتی بوده‌اند.

مپنا به عنوان یک گروه صنعتی پیشرو با فعالیت در حوزه‌های مختلف، چشم‌انداز روشن‌تری را برای کشور در نظر دارد و تصویر جامعه‌ای سالم و بهره‌مند از فناوری‌های روز را ترسیم می‌کند. چنین اهدافی این گروه را در جایگاه یکی از شرکت‌کنندگان برجسته حوزه خاورمیانه در نمایشگاه دوبی ۲۰۲۱ نشانده و فرصتی را برای تشریح ایده‌ها و دست‌آوردهای مپنا در جامعه جهانی فراهم کرده است.

روی لینک زیر کلیک کنید و در این باره بیشتر بخوانید:
https://mapnagroup.com/fa/features/expo

پیمایش به بالا