جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

وزیر صنایع الجزایر از توانمندی‌های مپنا تقدیر کرد

گروه مپنا، روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، میزبان وزیر صنایع و معادن الجزایر و هیئت همراه بود.

گروه مپنا، روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، میزبان وزیر صنایع و معادن الجزایر و هیئت همراه بود.

“عبدالسلام بوشوارب” وزیر صنایع و معادن الجزایر، جمعی از معاونان و مدیران آن وزارت‌خانه، سفیر این کشور در تهران و مسئولان شرکت نفت “سوناطراک” با همراهی جمعی از مدیران ارشد گروه مپنا و با هدف آشنایی بیشتر با مپنا و بخشی از توانمندی‌های این گروه در حوزه‌های کسب و کار، از سالن‌های تولید در کارخانه شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) دیدار کردند.

“عباس علی‌آبادی” در این بازدید، ضمن تشریح توانمندی‌ها، پروژه‌ها و دستاوردهای گروه مپنا، با ابراز خشنودی از حضور هیئت الجزایری، از آمادگی کامل مپنا برای همکاری با الجزایر سخن گفت.

مدیرعامل گروه مپنا افزود: درهای مپنا به روی صنایع الجزایر باز است و مپنا از هیچ‌گونه همکاری با بازار انرژی الجزایر دریغ نخواهد کرد.

“بوشوارب” نیز ضمن ابراز خرسندی از این بازدید، از توانایی گروه مپنا برای پیشرفت در سال‌های گذشته و حال حاضر ستایش به عمل آورد.

وی تصریح کرد: در آیندۀ نزدیک، هیئتی از بخش صنعت و انرژی الجزایر برای آشنایی بیشتر با توانمندی‌های گروه مپنا به ایران سفر می‌کنند.

این نخستین دیدار یک وزیر الجزایری از کارخانجات مپنا به شمار می‌آید. “عبدالمنعم احریز”سفیر الجزایر در کشورمان، پیش از این، هفتم مرداد ماه سال گذشته از کارخانجات گروه مپنا بازدید کرده بود.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا