جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انتصاب مهندس مسعود شکیبا به مدیرعاملی بخش برق گروه مپنا

حدود دو هفته پس از درگذشت اندوه‌بار “مهندس محمدابراهیم مصلی”، در حکمی “مهندس مسعود شکیبا” به سمتِ مدیرعامل بخش برق منصوب شد.

حدود دو هفته پس از درگذشت اندوه‌بار “مهندس محمدابراهیم مصلی”، در حکمی “مهندس مسعود شکیبا” به سمتِ مدیرعامل بخش برق منصوب شد.

مهندس “محمدابراهیم مصلی” مدیرعامل بخش برق گروه مپنا و مدیرعامل سابق شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا (توسعه ۲) پس از سال‌ها خدمات صادقانه به صنعت نیروگاهی کشور، نهم مهر ۱۳۹۵ بر اثر سکتۀ قلبی درگذشت.

در پی این واقعۀ غم‌انگیز و غیرمنتظره، “دکتر عباس علی‌آبادی” مدیرعامل گروه مپنا، ۲۵ مهر ۱۳۹۵ در حکمی “مهندس مسعود شکیبا”، مدیرعامل پیشین بخش مهندسی و تولید و مشاور خود در امور راهبردی و توسعه کسب‌وکارهای جدید را به سمت  مدیرعامل جدید بخش برق منصوب کرد.

در حکم مدیرعامل گروه به مهندس شکیبا تاکید شده است که “تحکیم و تقویت بیش از پیش جایگاه ممتاز گروه مپنا در حوزۀ برق کشور؛ توجه به نیازهای جدید و درخواست‌های مشتریان این حوزه و کسب و کارهای مرتبط؛ کاهش هزینه‌ها و بهینه‌سازی فرآیندها” از انتظاراتی است که امید می‌رود مورد توجه قرار گیرند.

مهندس مسعود شکیبا، دانش‌آموختۀ مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف و از مدیران خوش‌نام و پرسابقۀ صنعت برق است که از سال ۱۳۶۰ به عنوان کارشناس آموزش، کارشناس برنامه‌ریزی، مدیر برنامه‌ریزی تولید، مدیر مهندسی طرح‌های گازی و مجری طرح‌های گازی در وزارت نیرو، شرکت توانیر و سازمان توسعه برق به فعالیت پرداخت.

وی از فروردین سال ۱۳۸۴ به عنوان “معاون مهندسی و تولید” به گروه مپنا پیوست. به مدت پنج سال عهده‌دار مدیرعاملی “بخش مهندسی و تولید” شد و پس از تجدید ساختار سازمانی در گروه مپنا، به عنوان “مدیرعامل بخش تولید” منصوب شد. پس از مدتی و با توجه به سیاست‌های جدید راهبردی گروه، مهندس شکیبا در سمت مشاور مدیرعامل گروه در امور راهبردی و توسعۀ کسب و کارهای جدید و متعاقب آن، به عنوانِ مدیر طرح احداث پروژه‌های نیروگاهی کلاس F مسئولیت داشت.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا