جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کسب تنها تندیس سیمین یازدهمین جایزه ملی مدیریت توسط شرکت نیرپارس

شرکت نیرپارس موفق به کسب رتبه نخست و دریافت تنها تندیس سیمین یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران در قسمت ابرپروژه ها شد.

شرکت نیرپارس موفق به کسب رتبه نخست و دریافت تنها تندیس سیمین یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران در قسمت ابرپروژه ها شد.

نیرپارس به عنوان مجری طرح‌های پایین دستی و میان دستی حوزه نفت و گاز گروه مپنا، در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران موفق به دریافت تندیس سیمین در بخش ابرپروژه‌ها از انجمن مدیریت پروژه ایران در پروژه پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی شد.

فرآیند تدوین اظهارنامه و آماده‌سازی مدارک از ابتدای سال جاری شروع و ارزیابی نهایی نیز توسط تیم ارزیابان متخصص و داوران خبره انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه ایران در آذر‌‌‌ماه سال ۱۴۰۱ به انجام رسید. در نهایت، با رای داوران و با توجه به امتیازهای کسب شده، شرکت نیرپارس موفق به کسب رتبه نخست و اخذ تندیس سیمین شد.

تندیس کسب شده بالاترین سطح جایزه اهدایی در دسته ابر پروژه‌های کشور بوده و تنها شرکت نیرپارس در این دوره موفق به کسب رتبه نخست و تندیس سیمین برای این ابر پروژه ملی شده است.

شایان ذکر است با راه‌اندازی و در سرویس قرار گرفتن این پروژه عظیم ملی از سال ۱۳۹۷ به میزان ۷درصد به ظرفیت تولید و توزیع گاز کشور افزوده شده است. همچنین با راه‌اندازی پیش از موعد واحد بازیافت سولفور و جامدسازی به موقع گوگرد بدون حضور صاحبان لیسانس و‌ضمن بهینه سازی، دستاورد شایان توجهی حاصل شد که در عین کسب رضایت حداکثری ذینفعان، گامی موثر در راستای اهداف توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست برداشته شد.

شایان ذکر است پیش از این در سال 1395 شرکت نیرپارس برای پروژه فاز ۱۹ پارس جنوبی موفق به اخذ تندیس برنز شده بود که دستاورد حاضر در سال ۱۴۰۱ علاوه بر پیشرفت در حوزه مدیریت پروژه، در نوع خود و در بخش نفت وگاز بی سابقه بوده است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا