جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ابلاغ تحویل دائم واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان

مپنا نیوز - تحویل دائم واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان، در بیست و چهارمین روز از ماه اسفند سال 1399 و با تلاش گروهی از مهندسان و کارکنان گروه مپنا ابلاغ شد.

مپنا نیوز – تحویل دائم واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان، در بیست و چهارمین روز از ماه اسفند سال 1399 و با تلاش گروهی از مهندسان و کارکنان گروه مپنا ابلاغ شد.
با تحویل دائم(FAC)  واحد فوق، تعداد واحدهای نیروگاهی تحویل دائم شده توسط شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های سیکل ترکیبی مپنا (توسعه 2) به عنوان نماینده گروه مپنا در این پروژه در مجموع به 98 واحد با ظرفیت 15023 مگاوات رسید.
این نیروگاه شامل 2 واحد گازی 166 مگاواتی و یک واحد 160 مگاواتی بخار (مجموع 492 مگاوات) در زمینی به مساحت 100 هکتار در 19 کیلومتری شهرستان بهبهان و  و در جاده بهبهان – رامهرمز در استان خوزستان احداث می‌شود.
توربین گاز این نیروگاه از نوع V 94.2 و توربین بخار از نوع E Type، بویلر بازیاب حرارتی (HRSG) با مشعل اضافی، سیستم خنک کن ACC است.
شرکت تولید برق خوزستان، مالکیت نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان را بر عهده دارد. پیمانکار اصلی پروژه شرکت توسعه 2 به نمایندگی از گروه مپنا و شرکت قدس نیرو به عنوان مشاور و ناظر طرح فعال است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا