جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تحویل دائم پروژه توسعه برق و بخار دماوند

پروژه توسعه برق و بخار دماوند، در سیزدهمین روز از بهمن ماه 1398 تحویل دائم شد.

پروژه توسعه برق و بخار دماوند، در سیزدهمین روز از بهمن ماه 1398 تحویل دائم شد.  

با تلاش همکاران گروه مپنا در شرکت احداث و توسعه پروژه‎های ویژه مپنا (توسعه 3)، محدوده کاری پروژه برق و بخار دماوند شامل واحدهای گازی، بویلرهای اصلی و کمکی، پست 230 کیلوولت، کلیه مشترکات و ساختمان‌ها با کارفرما تحویل دائم شد.

نیروگاه برق و بخار دماوند

نیروگاه برق و بخار دماوند در فاز دوم مجتمع‎های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – عسلویه  مستقر است. اجرای پروژه نیروگاه برق و بخار دماوند شامل طراحی، ساخت، تأمین تجهیزات، حمل به سایت، کار ساختمانی، نصب، تست و راه‌اندازی 2 واحد نیروگاهی، هر واحد به ظرفیت 162 مگاوات در شرایط ایزو به همراه دو دستگاه ترانسفورماتور اصلی به ظرفیت 200 MVA و دو واحد بویلر   HRSG، هر کدام به ظرفیت 330 تن در ساعت و یک واحد بویلر کمکی به ظرفیت 120 تن و پست برق  GIS 230 کیلوولت و ملحقات مربوطه اجرا و تحویل دائم شده است.

اجرای پروژه نیروگاه برق و بخار دماوند به شرکت احداث و توسعه پروژه‌های ویژه مپنا به نمایندگی از گروه مپنا ابلاغ شده است. فاز نخست شامل طراحی، ساخت، تامین تجهیزات، حمل به سایت، کار ساختمانی، نصب، تست و راه‌اندازی 2 واحد (هر واحد گازی به ظرفیت 162 مگاوات در شرایط ایزو به همراه دو دستگاه ترانسفورماتور اصلی به ظرفیت 200 MVA) و دو واحد بویلر  HRSG (هر کدام به ظرفیت 330 تن در ساعت) و یک واحد بویلر کمکی به ظرفیت 120 تن و پست برق  GIS  230 کیلوولت و ملحقات مربوطه اجرا و تحویل دائم (تنها بویلر بازیافت واحد دوم و پست GIS  در مرحله دوران تحویل موقت است) شده است.
فاز دوم نیز در قالب ابلاغ الحاقیه‌هایی توسط کارفرمای پروژه، (شرکت پتروشیمی دماوند)، با عنوان طرح توسعه برق و بخار دماوند به شرکت احداث و توسعه پروژه‌های ویژه مپنا به نمایندگی از گروه مپنا واگذار شد، محدوده کلی پروژه فاز 2 شامل طراحی، ساخت، تامین تجهیزات، حمل به کارگاه، انجام فعالیت‌های ساختمانی، نصب، تست و راه‌اندازی 2 واحد توربو ژنراتور (واحدهای 3 و 4) هر یک به ظرفیت 162 مگاوات در شرایط ایزو، به همراه تجهیزات جانبی بود که با تلاش همکاران گروه مپنا تحویل دائم شد.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا