جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت حمل و نقل چندوجهی مپنا مجوز صدور بارنامه ریلی دریافت کرد

شركت حمل و نقل چندوجهی مپنا پس از اخذ پروانه فعالیت در سال 1401، در گامی جدید با هدف اجرایی کردن امور، مجوز صدور بارنامه ریلی را به عنوان یک شرکت حمل و نقل در کشور دریافت کرد. این شرکت به منظور حضور اثرگذار در صنعت ریلی کشور، با عنایت به الزامات مقرراتی و به منظور تأمین 600 دستگاه واگن و انجام پیگیری‌های مستمر در اردیبهشت ماه امسال، موفق به اخذ پروانه فعالیت از سوی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران شد. پس از این مرحله برای اجرایی كردن فعالیت‌ها و امكان صدور بارنامه، مقدمات دریافت این مجوز نیز در مرداد ماه 1401 انجام شد؛ بنابراین فعالیت رسمی شركت حمل و نقل چندوجهی مپنا به عنوان شرکتی فعال در حوزه ریلی کشور آغاز شد. شایان ذکر است شركت حمل و نقل چندوجهی مپنا از ابتدای تأسیس...

شرکت حمل و نقل چندوجهی مپنا پس از اخذ پروانه فعالیت در سال 1401، در گامی جدید با هدف اجرایی کردن امور، مجوز صدور بارنامه ریلی را به عنوان یک شرکت حمل و نقل در کشور دریافت کرد.
این شرکت به منظور حضور اثرگذار در صنعت ریلی کشور، با عنایت به الزامات مقرراتی و به منظور تأمین 600 دستگاه واگن و انجام پیگیری‌های مستمر در اردیبهشت ماه امسال، موفق به اخذ پروانه فعالیت از سوی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران شد.
پس از این مرحله برای اجرایی کردن فعالیت‌ها و امکان صدور بارنامه، مقدمات دریافت این مجوز نیز در مرداد ماه 1401 انجام شد؛ بنابراین فعالیت رسمی شرکت حمل و نقل چندوجهی مپنا به عنوان شرکتی فعال در حوزه ریلی کشور آغاز شد.
شایان ذکر است شرکت حمل و نقل چندوجهی مپنا از ابتدای تأسیس با سه هدف اصلی حمل و نقل ریلی، جاده‌ای و دریایی فعالیت خود را آغاز کرده و از این میان حمل و نقل ریلی را در اولویت قرار داده است. در چشم انداز و اهداف آتی شرکت، برنامه توسعه فعالیت‌های حمل و نقلی به حوزه دریایی هدف گذاری شده است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا