جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت تعمیرات و توسعه بهره‌برداری ریلی مپنا

شرکت تعمیرات و توسعه بهره‌برداری ریلی مپنا به منظور ارائه خدمات مرتبط با صنعت ریلی شامل فعالیت‌های مهندسی، طراحی، ساخت و تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز و انجام کلیه فعالیت‌های نگهداری و تعمیرات انواع تجهیزات کشش خطوط راه‌آهن (لوکوموتیو، مترو،مونوریل و …) تاسیس شده است.
تلفن :021-54459000
دورنگار :021-54459130
وب سایت: http://www.mapnamrm.com/
آدرس : تهران، خیابان میرداماد، خیابان مصدق (نفت شمالی) کوچه خجتد (ششم) پلاک ۱۱

شرکت تعمیرات و توسعه بهره‌برداری ریلی مپنا” ارائه‌دهندۀ خدمات نگهداری، تعمیرات و بهره‌برداری در صنعت حمل و نقل ریلی است و در سال 1390 با هدف مدیریت فرآیند پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات لکوموتیوهای تولیدی گروه مپنا تأسیس شد.
با ساختِ لکوموتیوهای مسافربری “ایران سفیر” که محصول مشترک زیمنس و مپناست و از سال 1390 وارد ناوگان ریلی کشور شده، ارائۀ خدمات معطوف به تعمیرات و توسعه بهره‌برداری از این لکوموتیوها به مجموعۀ فعالیت‌های این شرکت افزوده شده است. پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 1395 عمدۀ حمل و نقل ریلی کشور در بخش مسافربری توسط لکوموتیوهای ایران سفیر صورت گیرد که تعداد آنها در پایان پروژۀ تولیدی به 150 دستگاه خواهد رسید.
گسترۀ خدمات شرکت تعمیرات و توسعه بهره‌برداری ریلی مپنا شامل سراسر کشور می‌شود و متخصصان این شرکت با استقرار در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، شاهرود، سمنان، یزد، بندرعباس و زنجان آماده‌اند تا با اتکا به تخصص و تعهد خود، ایمنی و اطمینان در سفرهای بین شهری را فراهم سازند.

پیمایش به بالا