محصولات

لکوموتیو مسافری ایران سفیر

لکوموتیو مسافری ایران سفیر

پروژه لکوموتیو ایران سفیر همزمان با شروع فعالیت شرکت مهندسی و ساخت لکوموتیو مپنا آغاز شد و مهندسی، تامین و ساخت 150 دستگاه لکوموتیو دیزل الکتریک به واسطه انتقال دانش فنی از شرکت زیمنس در همان ابتدای کار این شرکت کلید خورد. مراحل جوشکاری، ماشینکاری، رنگ، اندازه‌گیری دقیق و تست بار این پروژه که از تکنولوژی‌های پیشرفته این صنعت هستند در داخل و توسط متخصصان ایرانی انجام شدند. تولید انبوه این لکوموتیو با استفاده از زنجیره تامین داخلی و بین‌المللی با موفقیت به پایان رسیده است. لوکوموتیوهای ایران سفیر به دلیل مجهز بودن به سیستم ترمزEP ، مجهز بودن به سامانۀ تأمین برق قطار، برخورداری از حداکثر سرعت 160 کیلومتر بر ساعت و سیستم کنترل پیشرفته SIBAS-32 از پیشرفته‌ترین لوکوموتیوهای دیزل الکتریک مسافری جهان به شمار می‌روند.
صد و پنجاه دستگاه لوکوموتیو ایران سفیر به راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شده که سهم مهمی در نوسازی ناوگان ریلی مسافری ایران داشته است. در حال حاضر بیشتر قطارهای مسافری کشور به‌ویژه در محور پرتردد تهران-مشهد با لوکوموتیوهای ایران سفیر جابه‌جا می‌شوند.

تماس با مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره گروه مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا