جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
محصولات

توربین گاز MGT-75

توربین گاز MGT-75

توربین MGT-75  جدیدترین توربین گازی طراحی‌ شده و ساخت گروه مپنا است. توربینی ملی در کلاس پیشرفته است که توانایی رقابت با محصولات شاخص بین‌المللی در این کلاس را دارد.
راندمان نیروگاه نیز در سیکل ساده 39.1 درصد است که در حالت ترکیبی به بیش از 59 درصد خواهد رسید. مهم‌ترین مزیت این راندمان بالا که حدود سه برابر راندمان نیروگاه‌های فرسوده قدیمی است، کاهش شدید مصرف سوخت و آلایندگی محیط است. توربین MGT-75 قادر به استفاده از سوخت هیدروژن در کنار سوخت‌های اصلی (گاز طبیعی یا گازوئیل) است. این ویژگی، در کاهش انتشار کربن ناشی از مصرف سوخت‌های فسیلی تأثیر فراوانی خواهد داشت.
علاوه بر توانایی استفاده از سوخت پاک‌تر هیدروژن، بکارگیری توربین MGT-75 باعث صرفه‌جویی قابل توجه در مصرف گاز طبیعی و کاهش میزان انتشار دی اکسید کربن می‌شود. نیروگاه‌های مجهز به MGT-75 ضمن انعطاف‌پذیری عملکردی چشمگیر، با پشتیبانی سامانه پایش دیجیتال MAPNA MIND® عرضه می‌شوند و مکمل درازمدت مناسبی برای تلفیق با انرژی‌های تجدیدپذیر خواهند بود. طراحی و توسعه توربین گاز MGT-75  به گونه‌ای است که این ماشین با حفظ قابلیت‌های ممتاز خود، یعنی انعطاف‌پذیری عملکرد و راندمان بالا می‌تواند در محدوده توانی 190 تا 2۲0 مگاوات (در سیکل ساده) متناسب با نیاز مشتریان عرضه شود.
همه این ویژگی‌ها در نهایت کمک خواهند کرد که گروه مپنا از طریق این مجموعه محصولات جدید خود،‌ به بخشی از وظایف زیست‌محیطی و مسئولیت اجتماعی خود عمل کند.
توربین‌های MGT-75  را می‌توان جایگزین توربین‌های قدیمی‌تر مشغول به کار در نیروگاه‌های کشور کرد و به این ترتیب، برق را با اثر زیست‌محیطی کمتری برای صنایع و شهروندان تأمین کرد.

تماس با مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره گروه مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا