جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی مدیرعامل و نمایندگان جدید اعضای حقوقی هیأت مدیره گروه مپنا

“گروه مپنا” با صدور اطلاعیه‌ای که در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) منتشر شد، مدیرعامل و اعضای جدید هیأت مدیره خود را معرفی کرد.

هیأت مدیره گروه مپنا، به منظور تعیین سمت اعضا و به استناد مواد شماره 119، 124 و 128 قانون تجارت، روز سه‌شنبه ششم تیر ماه 1402 تشکیل جلسه داد. در این نشست که با حضور اعضای هیأت مدیره به نمایندگی از سهام‌داران برگزار شد، از زحمات اعضای سابق هیأت مدیره به ویژه دکتر “عباس علی‌آبادی” وزیر صنعت، معدن و تجارت که در دوران تصدی خود در گروه مپنا، مجدانه موجبات اعتلا و توسعه چشمگیر این مجموعه را فراهم آوردند تقدیر و تشکر شد.

در ادامه “محمد اولیاء” مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا)، به عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل جدید گروه مپنا انتخاب شد.

همچنین بر اساس مصوبات این جلسه، آقایان “علیرضا خجسته وهاب‌زاده” به عنوان رئیس هیأت مدیره، “خلیل بهبهانی” به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و “محسن امیری” به عنوان عضو هیأت مدیره انتخاب شدند.

مدیرعامل جدید گروه مپنا، متولد سال 1349 و دانش آموخته مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک به ترتیب از دانشگاه‌های فردوسی مشهد و صنعتی شریف است. او تحصیلات خود را در مقطع دکتری در رشته سیستم‌های تولید دانشگاه بیرمنگام انگلستان به پایان رسانده است. محمد اولیاء از سال 1378 در گروه مپنا در سمت‌های مختلف اجرایی، مدیریتی و همچنین هیأت مدیره شرکت‌های مختلف گروه مپنا اشتغال داشته است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا