جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارائه دستاوردهای گروه مپنا در نمایشگاه بین‌المللی انرژی عراق

گروه مپنا با معرفی دستاوردهای صنعتی خود از 23 تا 25 بهمن ماه 1402 در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی انرژی عراق شرکت کرد.

گروه مپنا نیز با حضور نمایندگان بخش‌های مختلف این گروه در این دوره از نمایشگاه اقدام به معرفی محصولات و زنجیره کامل خدمات حوزه‌‌های مربوطه در این رویداد کرده است.
نهمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی عراق در بغداد با حضور 180 شرکت داخلی و بین‌المللی از سراسر دنیا برگزار شده است. از جمله مزیت‌های شرکت در این نمایشگاه دسترسی مستقیم به بازار رو به رشد انرژی عراق، رشد فروش و کشف آخرین تحولات حوزه انرژی و نمایش جدیدترین محصولات و خدمات حوزه انرژی در کشور عراق با حضور نمایندگانی از بزرگترین شرکت‌های دنیا ذکر شده است.

متخصصان بین المللی و مقامات کشوری و سیاسی مختلف از غرفه مپنا در این نمایشگاه بازدید کردند که از جمله آنها می‌توان به وزیر برق عراق و هیئت همراه، مدیران کل برق منطقه‌ای عراق و فعالین صنعت برق و همچنین وزیر نفت این کشور اشاره کرد. در این بازدیدها تسریع در تکمیل پروژه سرویس سنتر گروه مپنا و همچنین اهمیت پروژه آپگرید جاری در نیروگاه الحدریه مورد تاکید وزیر برق عراق قرار گرفت.

گفتنی است مپنا نخستین و بزرگترین پیمانکار عمومی نیروگاهی در ایران و خاورمیانه است و با اتکا به توان متخصصان ایرانی در تولید بیش از ۶۰ هزار مگاوات برق نقش آفرینی کرده است. این گروه صنعتی بیش از ۵ هزار مگاوات برق نیز در کشورهای دیگر به تولید رسانده است.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا