جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
محصولات

واگن باری

واگن باری
با توجه به تنوع کالاهایی که در حمل و نقل ریلی جابجا میشوند، طراحی و ساخت این نوع واگنها از نظر شکل ظاهری و مشخصات فنی متفاوت است. در حال حاضر توانمندی طراحی و ساخت انواع واگنهای باری مورد نیاز مشتریان داخلی در شرکت مهندسی و ساخت لکوموتیو مپنا ایجاد شده و یک نمونه واگن کفی دو محوره قادر به حمل یک کانتینر 40 فوت مکعب، دو کانتینر 20 فوت مکعب و یا یک کانتینر 20 فوت مکعب نیز ساخته شده است.
ادغام کارخانجات واگن پارس با شرکت مهندسی و ساخت لکوموتیو مپنا، امکان فعالیت در حوزه ساخت واگن را برای گروه مپنا فراهم کرده است. شرکت واگن پارس با بیش از سه دهه قدمت به عنوان نخستین و بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع واگن‌های باری، مسافری، لکوموتیو، ترن‌ست و مترو و انواع بوژی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت تاکنون بیش از 2000 دستگاه انواع واگن‌های باری و مسافری و بوژی به کشورهای مختلف صادر کرده است و تولید انواع واگن‌های باری و مسافری را طبق دستورالعمل های UIC به سرانجام رسانده و با شرکت‌های مطرح بین‌المللی همکاری کرده است.

تماس با مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره گروه مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا