جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تقدیر وزیر انرژی گرجستان از گسترۀ فعالیت‌های گروه مپنا

“کاخا کالادزه” وزیر انرژی جمهوری گرجستان که در رأس هیأتی از مسئولان حوزۀ انرژی، حمل و نقل و سرمایه‌گذاری کشور گرجستان به ایران سفر کرده است، به بازدید از کارخانجات گروه مپنا آمد.

“کاخا کالادزه” وزیر انرژی جمهوری گرجستان که در رأس هیأتی از مسئولان حوزۀ انرژی، حمل و نقل و سرمایه‌گذاری کشور گرجستان به ایران سفر کرده است، به بازدید از کارخانجات گروه مپنا آمد.
وزیر انرژی جمهوری گرجستان، سه‌شنبه ۲۷ بهمن به همراه سفیر گرجستان در ایران در کارخانۀ شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) در منطقۀ فردیس کرج حضور یافت تا از نزدیک با فعالیت‌های این شرکت آشنا شود.
در ابتدای این بازدید، تاریخچه‌ای از شکل‌گیری گروه مپنا و حوزه‌های متنوع فعالیت آن ارائه شد و سپس، مهمانان گرجستانی از تأسیسات کارخانه توگا بازدید کردند. “محمدرضا روشنی‌مقدم”، مدیرعامل بخش تولید گروه مپنا توضیحاتی دربارۀ نحوۀ ساخت توربین‌های گازی و بخار مپنا ارائه کرد و فعالیت‌های شاخص مپنا در حوزه¬های نیرو، نفت و گاز، حمل و نقل ریلی را برای هیأت گرجستانی تشریح کرد.
در ضیافت ناهاری که به افتخار هیأت گرجستانی برگزار شد، عباس علی‌آبادی، مدیرعامل گروه مپنا از حضور وزیر انرژی گرجستان در کارخانجات گروه مپنا استقبال کرد و آمادگی این گروه را برای حضور در پروژه‌های مختلف حوزۀ نیرو و انرژی و همکاری‌های متقابل با گرجستان اعلام کرد.
دکتر علی‌آبادی با اشاره به سابقۀ دوستی دو کشور و تاریخِ مشترک ایران و گرجستان، خواهان گسترش همکاری‌ها شد.
“کاخا کالادزه” وزیر انرژی گرجستان نیز با تمجید از حجم و گسترۀ فعالیت‌های مپنا، خلاصه‌ای از وضعیت صنعت نیرو در گرجستان ارائه کرد و با اشاره به پروژه‌های متعددی که در این حوزه برنامه‌ریزی شده است، از همکاری با مپنا در اشکال مختلفِ شراکتی استقبال کرد.
“ماموکا باختازه” مدیرکل راه‌آهن گرجستان و گئورکی پرتایا، رئیس آژانس ملی سرمایه‌گذاری گرجستان در این بازدید وزیر انرژی خود را همراهی می‌کردند.

به اشتراک گذاری:
پیمایش به بالا